Loty wracają!

2022-01-17 15:32
Sylwester Wasiak
2022-01-17 15:32

Po kilkutygodniowej przerwie linia lotnicza Ryanair przywraca loty z lotniska Szczecin- Goleniów do Wielkiej Brytanii!

Przypomnijmy, że pod koniec grudnia linia Ryanair zapowiedziała zawieszenie ponad 100 połączeń międzynarodowych i krajowych z Polski w tym m.in. z lotniska Szczecin-Goleniów. Wszystko przez problem ze szczepieniami w naszym kraju, ale także rozprzestrzeniającym się wariantem COVID – 19 nazwanym Omikronem.
– Zawieszone zostają loty do Londynu oraz Liverpoolu. Pozostają do Dublina i Krakowa. Ostatnie loty będą mieć miejsce ok. 10 stycznia, połączenia według planu mają wrócić 1 lutego – mówił wówczas Krzysztof Domagalski, rzecznik portu lotniczego Szczecin – Goleniów.
Jak dziś poinformowały władze lotniska, loty do Liverpoolu zostaną przywrócone od 3 lutego w każdy czwartek oraz niedzielę, zaś na lotnisko Londyn Stansted loty powrócą od 4 lutego w każdy poniedziałek, piątek, niedzielę. Bilety dostępne są na: www.ryanair.com

 

Komentarze (3)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

jarek

odpowiedz
17.01.2022 17:52

jeszcze raz powtorze, jaki byl powod zawieszenia lotow z goleniowa-to informacja od ryana przyslana na mojego maila( i wszytskich innych, ktorych loty zostaly alulowane)-podali powod biznesowy, w skrocie po nowym roku awsze loty byly malo oblozone. A prasie klamali o kowidach. CZy aby na penwo w te kilka tyg poziom zaszczepien wzrosl az tak bardzo, ze postanowili powrocic do Goleniowa? Odpowiedzcie sobie sami.

Taki

17.01.2022 17:52

ErrataL miało być "przez COVID np" zamiast 'przez COVID no"

Taki

17.01.2022 17:52

A jedna przyczyna wyklucza drugą? Przecież może być tak na przykład że to przez COVID no spadło obłożenie bo ludzie rezygnują z lotow?