Majówka w gminie Rewal. Sprawdź, co przygotowano

2022-04-26 18:05
Karol Szumny
2022-04-26 18:05

Gmina Rewal na zbliżający się weekend majowy przygotowała wiele atrakcji. Odbędzie się wiele imprez integracyjnych, będą także występy artystyczne oraz Gala Muay Thai Fight IV.

fot. Rewal.pl // Facebook

Na pierwszy dzień maja (niedziela) w Rewalu o godzinie 14:30 zaplanowano m.in. Rewalski Bieg Rodzinny, majową paradę kwiatów, występy artystyczne, konkursy z nagrodami oraz ognisko. Na miejscu będzie także Klub Motocyklowy „Motowidmo” oraz atrakcja dla dzieci – Klaun Tomi. Każdy znajdzie coś dla siebie. Wszystko na Placu Wieloryba.

Z kolei w Pobierowie o godzinie 15:00 będzie miała miejsce XVIII Lekcja śpiewu pieśni patriotycznych.

W poniedziałek, 2 maja (poniedziałek), o godzinie 12:00 w Trzęsaczu na parkingu przy ul. Kamieńskiej odbędzie się grill, ognisko oraz muzyka na żywo.

Z kolei o godzinie 16:30 w Niechorzu będzie miał miejsce piknik przy ul. Parkowej. Odbędzie się przemarsz ulicami Niechorza, który startuje z Muzeum Rybołówstwa, animacje dla dzieci, konkursy z nagrodami oraz grill. Będzie też fire show oraz muzyka na żywo.

W Pobierowie na parkingu przy ul. Zgody o godzinie 14:00 rozpocznie się wspólna biesiada wraz z atrakcjami dla dzieci, grillem oraz muzyką na żywo.

O godzinie 19:00 na Hali Sportowej w Rewalu odbędzie się wyczekiwana czwarta edycja Gali Muay Thai Fight.

We wtorek, 3 maja, o godzinie 9:00 w Niechorzu odbędą się zawody spinningowe dla członków Koła Wędkarskiego Liwia. Następnie – ognisko z kiełbaskami.


Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!