Maseczki z Gminy Rewal

2020-04-04 10:23
Tomasz Krupecki
2020-04-04 10:23

Gmina Rewal rozpoczęła dystrybucję maseczek ochronnych, które od dwóch tygodni szyte są przez wolontariuszki z całej gminy. Pań gotowych do niesienia pomocy z każdym dniem przybywa.

 

ZDJĘCIE 1 z 4

- Pierwszym naszym przystankiem były Wodociągi Rewal Sp. z o.o. i przekazanie maseczek dla pracowników, którzy muszą zachować szczególną ostrożność w wykonywaniu swoich obowiązków podczas pandemii. Pamiętajmy, że aby wywóz odpadów odbywał się regularnie i był zgodny z grafikiem, pracownicy muszą być zdrowi i bezpieczni w czasie wykonywania swojej pracy - przekazuje wójt Rewala Konstanty Tomasz Oświęcimski. - Pierwsze maseczki trafiły już do sprzedawców, apteki oraz innych miejsc, których działanie jest konieczne w trakcie epidemii. W kolejnych dniach dystrybucja będzie kontynuowana. Wspólnie dążymy do tego, aby maseczki ochronne otrzymał każdy z mieszkańców naszej gminy - tłumaczy wójt.

- Jednocześnie w całego serca dziękuję wszystkim zaangażowanym w akcję. Jest to bezcenne wsparcie dla naszego społeczeństwa. Razem możemy więcej - dodaje gospodarz Rewala.

 

 

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!