Na kogo głosował Kazimierz Sać? Czy wystartuje w wyborach samorządowych? – STUDIO SUPERPORTALU

2023-11-08 7:20
Karol Szumny
2023-11-08 7:20

Gościem wtorkowego STUDIA SUPERPORTALU był Kazimierz Sać – były starosta Powiatu Gryfickiego.

Kazimierz Sać

Na początku programu Kazimierz Sać odniósł się do wyników wyborów parlamentarnych. Mówił też o pośle Arturze Łąckim. Były starosta gryficki wyjaśnił też, czym jest przelicznik D’Honta i dlaczego „głosy oddane na Lewicę, to głosy oddane na PiS”.

Kazimierz Sać skomentował też spory wynik frekwencji wyborczej i ocenił, z czego to wynikało. Odpowiedział także na pytanie, czy nowa władza spełni oczekiwania ludzi. Mówił również o tzw. stołkach i posadach upolitycznionych.

Kazimierz Sać został też zapytany, na kogo zagłosował w wyborach parlamentarnych. Gość wtorkowego Studia śmiało się do tego przyznał.

- Głosowałem na mojego dobrego znajomego Cezarego Pakulskiego z Trzeciej Drogi. Wysłałem mu fotkę z urny, „melduję wykonanie zadania” – powiedział Sać.

Były starosta odpowiedział też, gdzie widzi siebie w przyszłym roku. Zaznaczył, że na pewno nie będzie to posada zarządzająca.

- Być może wystartowałbym do sejmiku wojewódzkiego, ale to nie jest do końca przesądzone. Na pewno nie jestem zainteresowany żadną funkcją zarządzającą. Myślę, że już swoje zrobiłem i wystarczy. Niech się inni wykazują – powiedział Kazimierz Sać.

Obejrzyj całe STUDIO SUPERPORTALU z Kazimierzem Saciem (kliknij tutaj).

Komentarze (3)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Piłka golfowa

odpowiedz
13.11.2023 13:10

Lepiej być niedorajdą niż nielojalnym bez honoru i godności chamidłem niegodnym zaufania.

Amurat

odpowiedz
09.11.2023 09:56

No cóż co innego pisze Pan Kazimierz na swojej stronie Facebooku a co innego mówi w studio . Wystarczy wejść na stronę Pana Kazimierza i przeczytać komentarz polityczny z 22.09.23 r w którym deklaruje oddanie głosu na Konfederacje , bo chce zaufać nowym pomysłom . A kontynuując dalej na swojej stronie w innym wywodzie , stwierdza ze na senatora popiera i głosuje na Panią Halinę Szymańska z PiS . Wiec wybór był na Konfederacje i PiS . A tu nagle słyszymy o trzeciej drodze.

Do Akurat

09.11.2023 09:56

Przecież napisali, że w głowie kolesiowi się pomieszało.