Najnowsza kolekcja firmy Michael Kors tylko w Saranti! [ZDJĘCIA]

2023-09-27 10:00
Karol Szumny
2023-09-27 10:00

Salon z odzieżą męską Saranti w Gryficach zaprasza na nową kolekcję jesień/zima 2023 z marką Michael Kors. Właściciel salonu, Krzysztof Saran, podkreśla, że jest to marka najwyższej klasy.

ZDJĘCIE 1 z 8

Michael Kors to niezwykle popularna i szanowana marka, która zajmuje się projektowaniem i produkcją odzieży na całym świecie.

- Michael Kors to jeden z najlepszych projektantów mody na świecie. Garnitury są wykonane z najwyższej jakości materiałów, jakie w polskich firmach praktycznie nie występująpodkreśla Krzysztof Saran, właściciel salonu Saranti w Gryficach.Wzornictwo również jest ogólnoświatowe – dodaje.

Współpraca Michael Kors i Saranti jest wynikiem targów mody, podczas których Krzysztof Saran rozmawiał z przedstawicielami firmy. Dzięki temu już od września możemy cieszyć się nową kolekcją w gryfickim salonie.

- Klienci są bardzo zadowoleni i zauważają, że towar jest bardzo dobrej jakości – mówi Krzysztof Saran i zachęca do śledzenia mediów społecznościowych, by być na bieżąco z obecną kolekcją Saranti Men's Style.

Salon z odzieżą męską Saranti mieści się przy ul. Księdza Stanisława Ruta 93 w Gryficach.

Komentarze (2)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Sławek

odpowiedz
27.09.2023 19:32

Polecam bardzo ten sklep odzież bardzo dobrej jakości obsługa klienta super klient obsługiwany jest w sposób indywidualny z pełnym z angażowaniem sprzedawcy

Emeryt

odpowiedz
27.09.2023 10:58

Też macie problemy , a ja dziś musiałem zadecydować , czy kupić pasztetową w Biedronce czy kaszankę . Promocji na te produkty nie było . Skończyło się na tym , że kupiłem chleb i parówki za 8 ,50 kg