Nicola Müller nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa! Oto co planuje…

2024-02-23 18:20
Karol Szumny
2024-02-23 18:20

Minęły już trzy miesiące, odkąd Nicola Müller pożegnała się z programem The Voice of Poland. Jak zapowiadała świeżo po ćwierćfinale, jej kariera muzyczna dopiero się rozpoczyna. Co zatem planuje wokalistka z Płotów? O tym opowiedziała w rozmowie z naszym reporterem.

Nicola Müller – mieszkanka Płotów – pod koniec ubiegłego roku brała udział w znanym programie Telewizji Polskiej „The Voice of Poland”. Szło jej znakomicie i od samego początku zbierała laury zarówno od widzów, jak i od prowadzących. To dla niej jeden z jurorów, Marek Piekarczyk, złamał zasady programu.

Czytaj poprzednie artykuły z Nicolą Müller (kliknij)

Niestety, w ćwierćfinałowym odcinku Nicola musiała pożegnać się z programem. Jak wówczas podkreślała, „The Voice…” dał jej ogromne możliwości do dalszego rozwoju. Zapytaliśmy Nicolę, jak minęły jej ostatnie miesiące.

- Ciężko było mi się rozstać z programem w moim ostatnim odcinku. Mimo wszystko jestem szczęśliwa, że udało mi się dojść aż do ćwierćfinału, bo nie zakładałam nawet, że zajdę tak daleko – mówi wokalistka z Płotów.

- The Voice był pięknym doświadczeniem, niesamowitą przygodą, zastrzykiem motywacji i nabrania większej pewności siebie. Wszystko wydarzyło się tak szybko, że chciało by się, żeby trwało dłużej – dodaje.

Rozstanie z programem nie było łatwe. Nicola wspomina, że przez pierwsze dni trudno było jej się odnaleźć. Przyzwyczaiła się do przygotowywania do kolejnego etapu programu.

- Po programie miałam krótki moment, w którym ciężko mi było się odnaleźć. Stało się dla mnie już rutyną przygotowywanie się do następnego etapu. W pewnym momencie była taka pustka. Jednak byłam na ostatnim semestrze studiów i chciałam się na tym mocno skupić. Muzyka przez jakiś czas grała drugie skrzypce, ale powoli to się zmienia – mówi Nicola.

Co zatem planuje wokalistka z Płotów?

- Temat studiów już prawie dobiega końca, a ja w międzyczasie weszłam we współpracę z kilkoma producentami muzycznymi oraz wytwórnią. Powoli działamy od początku roku i już teraz mogę powiedzieć nieco głośniej, że pierwszego singla możemy się spodziewać w drugiej połowie marca – zapowiada wokalistka.

- Jeszcze kilka szlifów i będzie gotowy. Myślę, że może być dla słuchaczy czymś nowym, świeżym, nie jest to kolejna piosenka o miłości. Myślę, że wielu nastolatków może w niej odnaleźć siebie – powiedziała Nicola Müller.

O szczegółach dowiemy się już niebawem.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!