Nie tylko Odra zanieczyszczona. „U nas nie jest lepiej”

2022-08-19 12:25
Katarzyna Adamiak
2022-08-19 12:25

Dramatyczną sytuacją, do jakiej doszło na Odrze, od wielu dni żyje cała Polska. Tymczasem, jak informuje nasz czytelnik, woda w jednej ze strug w naszym powiecie również jest zanieczyszczona.

„Siwa woda i ogromny fetor” – tak krótko zobrazował sytuację na strudze Potulina nasz czytelnik. Przesłany do naszej redakcji filmik został nagrany w Płotach i jak mówi nasz rozmówca, nie oddaje tego, jaki jest naprawdę stan wody. – To trzeba zobaczyć i poczuć – słyszymy.

-To nie tylko Odra. U nas nie jest wcale lepiej. Tu też do rzeki wpadają ścieki, które mogą powodować spadki ilości tlenu lub zawierają substancje szkodliwe dla środowiska wodnegoprzekazuje naszej redakcji zaniepokojony czytelnik.

Komentarze (2)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Magda

odpowiedz
20.08.2022 16:18

Czemu superportal usuwa komentarze Wystawiłam komentarz który tylko ja widzę nikt inny tak samo jest jak ktoś inny wystawia Żenada

Jatka!!

odpowiedz
21.08.2022 07:14

To chyba teren gminy Płoty tylko czemu nasze służby sanitarne śpią,może czekają aż pan wojewoda zachodnipomorski wypowie się w tej sprawie.Gdzie nasze służby z ochrony środowiska,do diabła leniuszki brać się do pracy czekamy na raporty informować mieszkańców o sytuacji winnych surowo ukarać!! No chyba ,że to znowu złote algi.