Nowa restauracja z widokiem na morze, którą warto odwiedzić [ZDJĘCIA]

2022-07-22 19:50
Karol Szumny
2022-07-22 19:50

Niewiele jest takich miejsc, które łączą dobry smak, przyjemną atmosferę i najlepsze wspomnienia. A to wszystko przy zachodzącym słońcu i muzyce na żywo. Beach Bar Mango&Tango w Mrzeżynie to nie tylko bistro na plaży. To możliwość spróbowania czegoś wyjątkowego. Cała kwintesencja polskiego morza w jednym miejscu. Nie wierzysz? Sprawdź i odwiedź Mango&Tango.

Nowo powstały Beach Bar Mango&Tango w Mrzeżynie od samego początku zaprasza nas do odkrycia czegoś nowego. A możliwości jest wiele – to nie tylko szybkie przekąski na plaży. W Mango&Tango zjesz przygotowany przez kucharza posiłek, napijesz się kawy, a na deser skosztujesz chrupiącego gofra. Każda potrawa przygotowywana jest przez doświadczonego kucharza, który dba o każdy szczegół serwowanych dań. W menu znajdziemy zupę rybną, pieczonego łososia, krewetki, makarony, dania z kurczaka, burgery, a popisowym daniem firmy jest BOWL – czyli energetyzująca miska pełna zdrowia, serwowana z grillowanym kurczakiem lub krewetkami. Każde danie jest przygotowywany na bieżąco z najlepszych, świeżych składników. 

 

Smaczny obiad to jedna z wielu możliwości, jakie czekają nas w Beach Barze Mango&Tango. Warto zapoznać się również z wachlarzem drinków, które możemy tam wypić. Je również przygotowują niezawodni barmani, którzy niemal z zamkniętymi oczami robią każdego drinka. Wybór jest naprawdę szeroki – znajdziemy tam nie tylko klasyki, ale również kompozycje własne. Warto spróbować firmowego MANGO oraz TANGO!

Każdego wieczoru w Mango&Tango możemy oglądać zachód słońca, słuchając przy tym muzyki na żywo. Wrażenia z pewnością niezapomniane. Tuż obok Beach Baru znajduje się prywatna plaża z leżakami, które umożliwią nam jeszcze większy relaks w tym niezwykłym miejscu.

Warto więc zajrzeć do Mango&Tango o każdej porze dnia. Kelnerzy zawsze służą pomocą przy wyborze dania czy drinka. Przyjdź i przekonaj się, że spędzisz tutaj czas w niezapomnianej atmosferze. Warto!

Lokal znajduje się na plaży przy zejściu nr 3 w Mrzeżynie - ulica Śliska (przy Hotelu Zalewski).

Więcej na Facebooku Mango&Tango (kliknij)

Komentarze (0)

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!