Od 1 października w Trzebiatowie nie kupimy alkoholu w nocy

2026-02-25 20:10
Tomasz Krupecki
2026-02-25 20:10

Setki interwencji policji związanych z nadużywaniem alkoholu w Trzebiatowie, petycja Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i pozytywne opinie miast, które wprowadziły u siebie nocną prohibicję, przekonały radnych do podjęcia działań. Dziś trzebiatowska Rada Miejska  zdecydowała o wprowadzeniu nocnego zakazu sprzedaży alkoholu na terenie całej gminy. Nowe przepisy wejdą w życie 1 października. Oglądajcie nasz materiał filmowy. 

Komentarze (8)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Oliwa

odpowiedz
26.02.2026 10:36

Ano jak przystało na porządnego mieszkańca Treptowa , napiję się do syta w dzień , nie będę biegał po nocy po sklepach . Moja stara też to chwali , bom czasem w drodze po alkohol zbłądził , a zimy znów mamy ciężkie

OOOOOO

odpowiedz
26.02.2026 11:02

Ooooo, ooooooooo, ooooooooo,OOooooo

kuba

odpowiedz
26.02.2026 20:05

Brawo. Budujmy trzeżwe państwo

Bartek

odpowiedz
27.02.2026 08:14

Wbrew pozorom alkoholizm się poszerzy- każdy szanujący się alkoholik kupi na zapas, bo wie że lepiej jak zostanie niż zabraknie🙂

jarek

odpowiedz
27.02.2026 09:37

Sukces Pani burmistrz, w konsultacjach wzięło 50 osób XD

Zmowa

odpowiedz
25.02.2026 20:26

Żabka do 23 godziny powinno być od 22, cisza nocna też jest od 22 ,niemają czasu w dzień do 20 gidz kupić alkoholu

Ufo

odpowiedz
25.02.2026 21:58

Ciekawe dlaczego od października? Radnym bardziej zależy żeby biznes alkoholowy się kręcił niż na mieszkańcach. A może to jest danina za tzw. sponsorowanie sportu. W czasie kadencji nikt z Ratusza nie liczy się z głosem mieszkańców. Ale kiedy przychodzą wybory to chcą ich głosów przy urnie.

Kac

odpowiedz
25.02.2026 20:47

Bardzo dobra decyzja bo to miasto które nigdy nie zasypia.