Od 1 października w Trzebiatowie nie kupimy alkoholu w nocy
Setki interwencji policji związanych z nadużywaniem alkoholu w Trzebiatowie, petycja Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i pozytywne opinie miast, które wprowadziły u siebie nocną prohibicję, przekonały radnych do podjęcia działań. Dziś trzebiatowska Rada Miejska zdecydowała o wprowadzeniu nocnego zakazu sprzedaży alkoholu na terenie całej gminy. Nowe przepisy wejdą w życie 1 października. Oglądajcie nasz materiał filmowy.
Komentarze (8)
Poznaj opinie mieszkańców.
Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!
Oliwa
odpowiedzAno jak przystało na porządnego mieszkańca Treptowa , napiję się do syta w dzień , nie będę biegał po nocy po sklepach . Moja stara też to chwali , bom czasem w drodze po alkohol zbłądził , a zimy znów mamy ciężkie
Odpowiedz. Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!
OOOOOO
odpowiedzOoooo, ooooooooo, ooooooooo,OOooooo
Odpowiedz. Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!
kuba
odpowiedzBrawo. Budujmy trzeżwe państwo
Odpowiedz. Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!
Bartek
odpowiedzWbrew pozorom alkoholizm się poszerzy- każdy szanujący się alkoholik kupi na zapas, bo wie że lepiej jak zostanie niż zabraknie🙂
Odpowiedz. Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!
jarek
odpowiedzSukces Pani burmistrz, w konsultacjach wzięło 50 osób XD
Odpowiedz. Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!
Zmowa
odpowiedzŻabka do 23 godziny powinno być od 22, cisza nocna też jest od 22 ,niemają czasu w dzień do 20 gidz kupić alkoholu
Odpowiedz. Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!
Ufo
odpowiedzCiekawe dlaczego od października? Radnym bardziej zależy żeby biznes alkoholowy się kręcił niż na mieszkańcach. A może to jest danina za tzw. sponsorowanie sportu. W czasie kadencji nikt z Ratusza nie liczy się z głosem mieszkańców. Ale kiedy przychodzą wybory to chcą ich głosów przy urnie.
Odpowiedz. Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!
Kac
odpowiedzBardzo dobra decyzja bo to miasto które nigdy nie zasypia.
Odpowiedz. Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!