Ogłoszenie

Dodane: 17-01-2023 11:11:54
Brukarz - Belgia
KONTAKT: agata@intemporis.net
Poszukujemy doświadczonych brukarzy do współpracy na terenie Belgii.
Szukamy pracowników zmotywowanych, szukających stabilnej pracy.

OBOWIĄZKI:
Demontaż i montaż kostki brukowej pod instalację sieci światłowodowych,
Pomocnicze prace brukarskie,
W zależności od umiejętności obsługa mini koparki,

WYMAGANIA:
co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
język angielski lub w stopniu komunikatywnym,
prawo jazdy kat.B (mile widziany własny samochód – amortyzacja oraz dopłaty dla kierowców),
mile widziana umiejętność obsługi mini koparki,
chęci i motywacja do pracy.

OFERUJEMY:
polska umowa,
w pełni stabilne i legalne zatrudnienie,
stawka do negocjacji, w zależności od doświadczenia,
atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie,
darmowe zakwaterowanie zapewnione przez firmę (bez ukrytych dopłat!),
opiekę koordynatora.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV na adres mailowy: agata@intemporis.net lub o telefon pod +48 791 009 750.