Ogłoszenie

Dodane: 17-05-2023 9:09:10
PŁYTKARZ/GLAZURNIK 2300 2500€ NA RĘKĘ BEZPŁATNE ZAKWAT.
KONTAKT: cyprian@intemporis.net
Poszukujemy doświadczonych glazurników z komunikatywną znajomością języka angielskiego lub niemieckiego i z samochodem.
Praca w Holandii, okolice 6562 JH Groesbeek, oraz inne lokalizacje w centralnym / południowym regionie Holandii.

OBOWIĄZKI:
Kafelkowanie łazienek, kuchni i podłóg wielkowymiarowych
Norma dzienna na poziomie około 15 m2
WYMAGANIA:
Doświadczenie jako płytkarz minimum 2-3 lata.
Wykształcenie zawodowe mile widziane
Szybkość i precyzja w wykonywaniu prac
Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego WARUNEK KONIECZNY.
Posiadanie dyplomu VCA lub gotowość do jego zdobycia.
Prawo jazdy i samochód (może być jeden na dwie osoby) WARUNEK KONIECZNY - u niektórych pracodawców jest możliwość wynajmu samochodu firmowego za 50€/tydzień z kaucją 200€.
OFERUJEMY:
Holenderską umowę o pracę
Umowa może być stworzona w języku holenderskim, polskim, rumuńskim, hiszpańskim i angielskim
Punktualną, cotygodniową wypłatę.
Wynagrodzenie zależne od doświadczenia: 520–600 euro netto na tydzień, czyli 2300-2600 euro netto miesięcznie.
Możliwość pracy w nadgodzinach.
Bezpłatne zakwaterowanie.
20 płatnych dni urlopu i 8,33% premii urlopowej rocznie.
Pomoc w zdobyciu ubezpieczenia zdrowotnego.
Osobistego koordynatora w biurze i na terenie budowy.
Stabilne projekty długoterminowe oraz elastyczne projekty krótkoterminowe – Ty wybierasz co jest dla Ciebie najlepsze
CV w języku angielskim i polskim proszę przesyłać na cyprian@intemporis.net
tel: 451 194 534