Ogłoszenie

Dodane: 29-04-2021 14:02:09
Praca dla Brukarza w Belgii
KONTAKT: praca.asiapoland@gmail.com
Firma Asia Poland Cooperation Sp. z o.o. Sp. k. poszukuje:
Brukarzy
do podjęcia współpracy na terenie Belgii
Szukamy pracowników zmotywowanych, szukających stabilnej pracy w Belgii, okolice Genk

Obowiązki:
• Budowa ścieżek, podjazdów
• Układanie kostki brukowej
• Okazjonalnie prace ogrodnicze przy prywatnych posesjach związane z budową np. podjazdów itp.
Wymagania:
• Co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego
• Prawo jazdy kategorii B, mile widziany własny samochód
• Mile widziane umiejętności posługiwania się narzędziami: Niwelator, wykaszarka, kosiarka, listwa spalinowa do żywopłotów itp.
• Motywacja i chęć do pracy
Oferujemy:
• Legalne zatrudnienie oraz umowę o pracę
• Wynagrodzenie w zależności od posiadanego doświadczenia / do negocjacji
• Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie,
• Darmowe zakwaterowanie zapewnione przez Firmę (brak ukrytych kosztów)
• Opiekę koordynatora
• Pracę w miłej atmosferze

Prosimy o załączenie klauzuli do Cv:
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV na adres mailowy:
praca.asiapoland@gmail.com lub o telefon pod +48 791 009 750.