Ogłoszenie

Dodane: 07-05-2021 16:04:23
Zbrojarz / Cieśla - Luksemburg
KONTAKT: praca.asiapoland@gmail.com
Firma Asia Poland Cooperation Sp. z o.o. Sp. k. poszukuje:
Zbrojarze / Cieśle - Luksemburg
do podjęcia współpracy na terenie Luksemburgu
Poszukujemy doświadczonych cieśli i zbrojarzy do projektu na terenie Luksemburga.

Praca od końca maja / początek czerwca.

Obowiązki:
• Praca na budowie
• Wykonywanie prac ciesielskich na budowie
• Zbrojenia
• Wykonywanie wylewek, szalunków,

Wymagania:
• Doświadczenie zawodowe
• Komunikatywna znajomość języka francuskiego lub języka niemieckiego
• Prawo jazdy kategorii B
• Samodzielność
• Sumienność
Oferujemy:
• Legalne, długo terminowe zatrudnienie
• Polska umowa o pracę
• Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie, uzależnione od posiadanego doświadczenia
• Darmowe zakwaterowanie
• Opiekę koordynatora
• Pracę w miłej atmosferze

Prosimy o załączenie klauzuli do Cv:
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV na adres mailowy:
praca.asiapoland@gmail.com lub o telefon pod +48 791 009 750.