Ogłoszenie

Dodane: 20-10-2021 9:09:40
Informatyk – praca zdalna dla osoby z orzeczeniem
KONTAKT: praca1@obpon.pl
Nasz nowy Klient to Europejska sieć sklepów wielobranżowych. Od dwudziestu lat firma rozwija się na rynku polskim i staje się jednym z najpopularniejszych sprzedawców odzieży oraz wiodącym dostawcą artykułów dekoracyjnych. Swój sukces w dużej mierze osiąga dzięki zatrudnianiu świetnych specjalistów. Jeśli interesuje Cię tematyka hackingu, zabezpieczeń w sieci koniecznie zgłoś się do naszej rekrutacji.

Dla naszego Klienta poszukujemy osób z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko:

Informatyk - praca zdalna

Podstawowe obowiązki:

- monitorowanie systemów bezpieczeństwa,
- pomoc w przygotowywaniu raportów bezpieczeństwa,
- współpraca z działem HelpDesk / Administratorami systemów.

Wymagania:

- wykształcenie min. średnie, preferowane kierunki techniczne,
- biegła obsługa komputera i znajomość systemów operacyjnych w tym Windows,
- mile widziane doświadczenie w pracy w dziale IT,
- chęć rozwoju w obszarze cyberbezpieczeństwa oraz w jednym z obszarów: sieci, systemów operacyjnych, baz danych lub aplikacji, kryptografii, darknetu,
- umiejętności analityczne i socjotechniczne,
- cierpliwość i dokładność, dobra organizacja czasu pracy.

Oferujemy:

- umowę o pracę w stabilnej firmie,
- możliwość rozwoju zawodowego- szkolenia i kursy w temacie cyberbezpieczeństwa,
- pracę w formie zdalnej.

Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres mailowy:
praca@obpon.pl

Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi ofertami pracy na stronach
www.werbeo.pl oraz www.obpon.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Pamiętaj o dołączeniu poniższej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych, w przeciwnym razie nie będziemy mogli analizować Twojej aplikacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych sp. z o.o. sp. k., moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych na potrzeby obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Jestem świadomy/a, że mam prawo wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Zgodę można wycofać w każdym czasie

Przesłanie danych osobowych w szerszym zakresie, niż określonym w art. 22/1 Kodeksu pracy stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych sp. z o.o. sp. k. w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Informację o rezygnacji z udziału w procesie rekrutacji prosimy przesłać na adres: praca@obpon.pl