Otwarcie kolejnej piekarni „Zakwas” już we wtorek! Pierwszy w powiecie punkt z drive-thru
Już w najbliższy wtorek, 16 grudnia, zostanie otwarta kolejna Piekarnia-cukiernia „Zakwas”. Nowy sklep, zlokalizowany przy ulicy Jagiellonów w Płotach, po raz pierwszy w regionie zaoferuje możliwość zakupu pieczywa bez wysiadania z samochodu w systemie drive-thru.
Piekarnia-cukiernia „Zakwas” to lokalna firma z tradycjami, znana z rzemieślniczych wypieków. Nowa lokalizacja będzie trzecim punktem handlowym w regionie. Sklepy działają już w Gryficach przy ulicy Niepodległości oraz w Płotach przy ulicy Jedności Narodowej.
Nowa piekarnia ma obsługiwać klientów zarówno w standardowy sposób przy ladzie, jak i oferować możliwość szybkiego odbioru pieczywa bez konieczności opuszczania samochodu. Rozwiązanie drive-thru, znane dotąd głównie z punktów gastronomicznych, w tym miejscu ma stanowić ułatwienie, szczególnie w okresie jesienno-zimowym. System będzie działał w godzinach funkcjonowania sklepu, a wieczorem, między 18:00 a 22:00, będzie można w tym miejscu nabywać ciepłe pieczywo, prosto z piekarni.
Właściciel firmy, Piotr Kopaszewski, zapewnia w rozmowie z naszym reporterem, że wszystko jest już gotowe i zaprasza wszystkich do odwiedzenia nowego punktu. Jak mówi, połączenie tradycyjnych wypieków z nowoczesnym rozwiązaniem drive-thru ma być wygodną propozycją dla mieszkańców.
Otwarcie nowej piekarni „Zakwas” zapowiada się jako interesująca nowość dla mieszkańców powiatu. My także z ciekawością zajrzymy na miejsce i sprawdzimy, jak w praktyce działa pierwszy w regionie „piekarniany drive-thru”.
Komentarze (1)
Poznaj opinie mieszkańców.
Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!
Maggie
odpowiedzMiejsce odwiedziliśmy dzisiaj,totalna chamówa w obsłudze,młoda dama z nosem na kwintę ,pokazuje palcem jak pogodynka prognozę,zero wyjaśnienia co jest w ofercie czego nie ma ,obrażona na cały świat ,rozszyfrować ciężko jakieś poklejone miejsca na plakacie ,nie polecam miejsca,lody nie wiemy jak smakują bo nie dało się kupić
Odpowiedz. Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!