Piłkarski weekend. Derby w Trzebiatowie

2022-05-06 14:21
Adam Litwinowicz
2022-05-06 14:21

W najbliższą sobotę i niedzielę rozegrana zostanie 24. kolejka klasy okręgowej. W Trzebiatowie zagrają „odwieczni rywale” - piłkarze Regi Trzebiatów oraz Sparty Gryfice.

24. kolejka zapowiada się za sprawą meczu derbowego pomiędzy Regą a Spartą. Ten mecz jednak rozegrany zostanie dopiero w niedzielę. Wcześniej zagrają zawodnicy Wybrzeża Rewalskiego Rewal oraz Polonii Płoty.


W sobotę o godzinie 13:00 Wybrzeże Rewalskie Rewal zagra przed własną publicznością z Ikarem Krosino. Wybrzeże to aktualny wicelider tabeli. Do lidera Gryfa Kamień Pomorski traci zaledwie dwa punkty. Ikar to 13. drużyna i ma na swoim koncie 20 punktów.


O godzinie 16:00 w Resku miejscowa Mewa podejmować będzie Polonie Płoty. Polonia to aktualnie 8. drużyna natomiast Mewa plasuje się o dwie pozycje niżej.


W niedzielę o 12:00 w Trzebiatowie zagrają dwaj „odwieczni rywale". Rega Trzebiatów trzecia drużyna tabeli podejmie szóstą Spartę Gryfice. W poprzedniej rundzie grająca przed własną publicznością Sparta zwyciężyła 4:3. Czeka nas zatem niezwykle ciekawy pojedynek. 

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!