PILNE: Wykonawca hali sportowej w Trzebiatowie zrezygnował z budowy!

2026-05-22 15:27
Tomasz Krupecki
2026-05-22 15:27

Mieszkańcy Trzebiatowa od dłuższego czasu zwracali uwagę, że na placu budowy hali widowiskowo-sportowej przy Zespole Szkół im. Zbigniewa Herberta nie są prowadzone żadne prace. Dziś Starostwo Powiatowe w Gryficach poinformowało, że wykonawca inwestycji – PRO-GROUP – odstąpił od umowy i oświadczył, że nie będzie realizował budowy obiektu.

LINK DO FILMU Z KONFERENCJI: [KLIKNIJ TU I OGLĄDAJ]

Próbowaliśmy skontaktować się w tej sprawie z prezesem firmy PRO-GROUP panem Michałem Nawrotkiewiczem. Niestety, do momentu publikacji nie poznaliśmy stanowiska firmy. Do sprawy wrócimy. 

 

 

Komentarze (5)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Stefan

odpowiedz
22.05.2026 21:47

Nie ma planu B.Nie ma analizy konsekwencji odstąpienia wykonawcy od budowy hali,prawdopodobnie umowa przewiduje taką możliwość.Ale jest koordynator tej budowy,wprawdzie to nie on uśmiechnięty jakiś czas temu podpisywał te wszystkie dokumenty w świetle Kamer ale za to teraz z wypiekami na twarzy i spoconym czołem musiał odczytać z kartki tę niedobrą wiadomość.W przyszłym roku wybory fajnie byłoby przeciąć jakąś wstęgę a tu panie jak wydacie się w spór prawny z wykonawcą może być lipa.Ale zdaje się że jest już wytypowany gość który przyjemnie to na klatę...koordynator.Bareja wiecznie żywy.

Czytelnik

odpowiedz
23.05.2026 08:42

Ciekawi mnie to czy zwrócą pieniądze które otrzymali za wykonanie tej hali. Rozkopane doły zostawili, po dużych ulewach zrobi się bajoro.

Miś gogo

23.05.2026 08:42

Nie ma za co zwaracać bo wykonawca nie dostaje pieniedzy przed pracą tylko po wykonanej pracy.

miro

odpowiedz
23.05.2026 10:26

Na pewno kasy nie majo dużo szumu a kasy brak

olek

odpowiedz
25.05.2026 16:04

Kraj zadłużyli pieniędzy nie ma na gminy tylko fotki i czarowanie ludzi co oni nie zrobio