Podpalacz poszukiwany! (FOTO)

2023-02-07 5:45
Sylwester Wasiak
2023-02-07 5:45

Właściciel auta, które spłonęło w miniony weekend w Nowogardzie, jest przekonany, że zostało ono podpalone i poszukuje sprawcy. Jak możecie, udostępnijcie tę wiadomość. Osoba, która pomoże w ustaleniu personaliów podpalacza, może liczyć na nagrodę!!!

ZDJĘCIE 1 z 6

„Dzisiejszej nocy (w niedzielę – przyp. red.) o godzinie 2.50 na parkingu przy ulicy Armii Krajowej zostało podpalone moje auto. Jeżeli ktokolwiek wie, kto mógł być sprawcą, lub ma jakiekolwiek pomocne w ujawnieniu sprawcy informacje, bardzo proszę o kontakt. Zapewniam pełną anonimowość oraz nagrodę za pomoc w ujawnieniu sprawy podpalenia. Proszę o udostępnianie. Z góry dziękuję wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomagają. Naprawdę dużo to dla mnie znaczy” – napisał w mediach społecznościowych właściciel spalonego pojazdu.

W rozmowie z Superportalem Sebastian Gawroński z Nowogardu potwierdza, że ma dowody świadczące o tym, że było to podpalenie, które są już w posiadaniu policji. Apeluje jednocześnie, że jeśli ktokolwiek mógłby pomóc w ustaleniu personaliów podpalacza, proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 509 250 933.

Komentarze (1)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Współczuję

odpowiedz
08.02.2023 21:51

Przejeżdżałem dzisiaj obok miejsca w którym została podpalona, szczerze to szukałabym w pierwszej kolejności pośród działkowiczów. Stała przed bramą wjazdową więc może przeszkadzało to jakiemuś idiocie z działek