Pomoc dla mieszkanki Karnic

2023-08-19 10:32
Karol Szumny
2023-08-19 10:32

Na życiowej drodze Pani Ewy stanął groźny przeciwnik. Mieszkanka Karnic zmaga się z guzem mózgu i powikłaniami po radioterapii, czyli padaczką.

Pani Ewa Czerwińska to trzydziestoletnia mieszkanka Karnic i mama małej Zuzi. Wraz ze swoją ukochaną córeczką wiodła szczęśliwe życie, aż do momentu poznania druzgocącej diagnozy. W marcu zdiagnozowano u niej guza mózgu. Młoda mama stanęła do walki z ciężką chorobą i nie poddaje się. Ze względu na swój stan zdrowia nie może podjąć pracy, dlatego koszty leczenia, dojazdów i opatrunków ją przerastają. Wielokrotnie nasi czytelnicy pokazali, że mają dobre serca. Prosimy więc Państwa o pomoc.

„Pierwszymi objawami mojej choroby był ból głowy i nadmierna senność. W taki sposób mój organizm informował, że dzieje się coś złego. Wiele osób posądzało mnie o uzależnienie od alkoholu i narkotyków, lecz powód mojego „dziwnego” zachowania był całkiem inny… Po badaniach diagnoza zmieniła całe moje życie. Guz prawej okolicy czołowej mózgu ( nowotwór złośliwy mózgu) , a dokładniej złośliwy guz glejowy prawego płata czołowego. Poddana zostałam operacji, czyli resekcji guza i leczeniu. Skutkiem ubocznym radioterapii było pojawienie się napadów padaczkowych. Niestety z tego powodu konieczna była kolejna operacja polegająca m.in. na usunięciu płata kostnego oraz wycięciu przetoki płynowej”- czytamy w opisie zrzutki.

Na stronie zrzutka.pl trwa zbiórka. Link: https://zrzutka.pl/hp6thf 

Każda złotówka to wielka pomoc dla Pani Ewy. Prosimy więc o wsparcie poprzez wpłaty i udostępnienie zrzutki.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!