Przedwyborcza debata kandydatów na burmistrza Gryfic [ZDJĘCIA]

2024-04-03 19:52
Karol Szumny
2024-04-03 19:52

Gospodarka, sprawy społeczne oraz rekreacja i odpoczynek – to główne tematy debaty kandydatów na burmistrza Gryfic, która odbyła się w środowe popołudnie w gryfickiej siedzibie Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu – Akademii Nauk Stosowanych. W spotkaniu udział wzięli: Tomasz Aniuksztys oraz Agnieszka Mackojć.

ZDJĘCIE 1 z 7

W środę o godzinie 18:00 w gryfickiej siedzibie Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu – Akademii Nauk Stosowanych odbyła się debata kandydatów na burmistrza Gryfic. Wzięli w niej udział: Tomasz Aniuksztys (KWW Inicjatywa dla przyszłości) oraz Agnieszka Mackojć (KWW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni). Pozostali odmówili udziału w spotkaniu.

Kandydaci odpowiadali na pytania z zakresu gospodarki, spraw społecznych oraz rekreacji i odpoczynku. Brzmiały one następująco:

- Jakie problemy/deficyty gospodarcze identyfikują kandydaci i jakie działania aktywizujące gospodarkę proponują?

- Jakie poza tym problemy/deficyty społeczne identyfikują kandydaci i jakie działania hamujące te negatywne trendy proponują?

- Jakie działania w obszarze poprawy jakości życia w gminie proponują kandydaci?

Swoją wypowiedź musieli zmieścić w jednej minucie. Następnie to uczestnicy debaty mogli zadać pytanie kandydatom. W ostatnim etapie debaty kandydaci mieli dwie minuty wolnej wypowiedzi. Spotkanie poprowadziła prof. Aneta Zelek – ekonomistka i trener kadr menedżerskich.

Całą debatę możesz obejrzeć na stronie ZPSB Wydział w Gryficach (kliknij)

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!