Salon z odzieżą męską „Saranti” świętuje 7. urodziny! Sprawdź, co przygotowano [ZDJĘCIA]

2025-09-01 14:23
Karol Szumny
2025-09-01 14:23

Salon z odzieżą męską „Saranti” świętuje swoje urodziny. Dziś mija dokładnie 7 lat od otwarcia. Z tej okazji dla klientów przygotowano specjalne rabaty, lampkę szampana, a także urodzinowy tort i inne przysmaki.

ZDJĘCIE 1 z 6

1 września 2018 roku przy ul. Ruta 93 w Gryficach otworzył się salon z odzieżą męską „Saranti”. Od samego początku sklep cieszy się dużym uznaniem, a klienci zawsze mogą liczyć na pomoc i wskazówki właściciela Krzysztofa Sarana oraz jego współpracownic. Tak jest do dziś, a 1 września 2025 roku „Saranti” świętuje swoje siedmiolecie. Z tej okazji dla klientów przygotowano specjalne rabaty, lampkę szampana, a także urodzinowy tort i inne słodkości.

- To był dla nas bardzo dobry rok. W dalszym ciągu koncentrujemy się na budowaniu relacji z naszymi klientami, jak również z naszymi dostawcami. Cały czas rozwijamy naszą markę i poszukujemy nowych rozwiązań. Uczestniczymy w różnego rodzaju targach i szkoleniach. Jesteśmy również nagradzani w konkursach. Dziękujemy naszym klientom za to, że wybierają nasz salon – mówi Krzysztof Saran, właściciel „Saranti”.

Obecnie trwają przygotowania do przyszłorocznej kolekcji. Na klientów czekać będą nowe koszule, garnitury, smokingi i wiele więcej. Wkrótce ma powstać również sklep internetowy.

Salon „Saranti” wkracza w kolejny rok działalności z nowymi planami i niezmiennym zaangażowaniem. Po siedmiu latach obecności na rynku marka wciąż stawia na rozwój, jakość i bliski kontakt z klientem. Przed zespołem kolejne wyzwania, a przed klientami – nowe propozycje i możliwości.

Wszystkiego najlepszego!

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!