Sparta dzieli punkty, Wybrzeże wysoko wygrywa. Przegrana Regi i Polonii

2023-09-11 11:15
Karol Szumny
2023-09-11 11:15

Zakończyła się kolejna piłkarska kolejka. Wybrzeże Rewalskie Rewal nie dało szans Unii Dolice, Sparta Gryfice zremisowała z Gryfem Kamień Pomorski, a Polonia Płoty niespodziewanie przegrała z ostatnią drużyną w tabeli. Punktów nie zdobyła także Rega Trzebiatów.

Sparta Gryfice zremisowała w Kamieniu Pomorskim // fot. P. Skiba Fotografia Sportowa

W 6. kolejce IV Ligi Wybrzeże Rewalskie Rewal rozgromiło Unię Dolice 5:0. Bramki zdobyli: Daniel Chyła, Tomasz Żoła,  Wiktor Sawicki, Kacper Piotrowski oraz Borys Jałoszyński. Wybrzeże zajmuje obecnie 4. lokatę i ma na koncie 15 punktów.

W 5. kolejce Klasy Okręgowej Sparta Gryfice podzieliła się punktami z Gryfem Kamień Pomorski. Mecz zakończył się wynikiem 1:1, a jedyną bramkę dla Sparty zdobył Kamil Bogusz. Sparta Gryfice wciąż utrzymuje się na pozycji lidera i ma na koncie 13 punktów.

Polonia Płoty przegrała na wyjeździe z Sarmatą Dobra, która przed tym meczem zajmowała ostatnie miejsce w tabeli. Spotkanie zakończyło się wynikiem 4:1 dla gospodarzy. Jedyną bramkę dla Polonii zdobył Wojciech Szredziński. Polonia zajmuje po tej kolejce 9. miejsce.

Rega Trzebiatów przegrała z wiceliderem Vinetą II Wolin 2:5. Bramki zdobyli: Damian Jaśnikowski i Marcin Kocur. Po tej kolejce Rega znajduje się na 12. lokacie.

W A Klasie Błękitni Trzygłów przegrali z Pionierem Żarnowo 0:3. Bizon Cerkwica uległ Fali Międzyzdroje 1:2. Wicher Brojce pokonał Płomień Myślino 3:2.

W B Klasie Orzeł Mrzeżyno uległ rezerwom Iny Goleniów 4:8, a Sowianka Sowno przegrała z Pomorzaninem 1964 Nowogard 0:10.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!