Spłonął autobus, którym podróżowali żołnierze z Mrzeżyna

2023-11-27 21:58
Karol Szumny
2023-11-27 21:58

Żołnierze 36. dywizjonu rakietowego Obrony Powietrznej z Mrzeżyna (gm. Trzebiatów) brali dziś udział w niebezpiecznym zdarzeniu. Na drodze krajowej nr 7 między Płońskiem a Nowym Dworem Mazowieckim doszło do pożaru autobusu, którym podróżowali.

ZDJĘCIE 1 z 3

Zdarzenie miało miejsce dziś (27 listopada) w godzinach popołudniowych na drodze krajowej nr 7 między Płońskiem a Nowym Dworem Mazowieckim, niedaleko miejscowości Kroczewo (woj. mazowieckie).

34 żołnierzy z 36. dywizjonu rakietowego Obrony Powietrznej z Mrzeżyna jechali autobusem, który nagle zaczął płonąć.

- Z ustaleń na miejscu zdarzenia wynika, że kierowca autobusu w pewnym momencie zauważył dym, który zaczął wydobywać się z silnika pojazdu. Kierujący zatrzymał autokar. Wszyscy żołnierze wysiedli, zabierając ze sobą przewożone rzeczy. Autokar spłonął – powiedziała PAP kom. Kinga Drężek-Zmysłowska, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Płońsku.

Na szczęście nikomu nic się nie stało. Żołnierze w oczekiwaniu na transport zastępczy udali się do pobliskiej szkoły podstawowej. Dowiózł ich tam autokar, który został użyczony przez gminę Załuski.

Komentarze (5)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

no name

odpowiedz
28.11.2023 09:57

W oczekiwaniu na transport zastępczy mogli stać przy swoim autobusie, na pewno by nie zmarzli.

Żołnierze

28.11.2023 09:57

Ciekawe czy gdyby Pani/Pana dziecko miało taką sytuacje czy byście tak samo pisali. To też są ludzie, ojcowie, dzieci dla których mogło się to skończyć tragedią.. Proszę zanim dacie jakiś głupi komentarz pomyślcie jak byście się czuli gdyby to przydarzyło się wam lub waszym bliskim.

Nie wnikaj

28.11.2023 09:57

Ale ty qrła dowcipny jesteś...ty byś stał z porysowanymi przez krecika majtkami nie?

28.11.2023 07:21

I co biedacy wracają pieszo do koszar? Chyba nie dadzą rady, tyle kilometrów. To będzie taki marsz stulecia - warto to opisać, spisać wspomnienia ze służby - w końcu to nasi bohaterscy obrońcy naszej przestrzeni powietrznej.

Anonim

28.11.2023 07:21

Ty psi dzyndzlu - tak wielce sapiesz do żołnierza ale idę o zakład że gdy był jeszcze pobór do wojska grałeś durnia przed komisją lekarską by tylko nie iść. A teraz wielki kozak. Kozak w necie pipa w świecie. Nie pozdrawiam