„Sportowe sołectwa” w gminie Karnice

2022-07-06 16:12
Karol Szumny
2022-07-06 16:12

Koło Gospodyń Wiejskich z Paprotna we współpracy z Gminnym Klubem Kultury w Karnicach zapraszają do udziału w programie „Sportowe Sołectwa”. Program skierowany jest do młodych mieszkańców gminy Karnice, którzy w aktywny sposób mogą umilić sobie czas wakacji.

„Dzieci i młodzież często nie wiedzą, jak zorganizować sobie czas, pozostając w swoim miejscu zamieszkania. Naprzeciw letniej nudzie wychodzi Koło Gospodyń Wiejskich z Paprotna, które dzięki pozyskanym funduszom z programu Społecznik, może zrealizować wakacyjny projekt. Projekt pt. „Sportowe Sołectwa” skierowany jest do dzieci i młodzieży w wieku szkolnym.  Celem projektu jest wakacyjna, sportowa aktywizacja dzieci i młodzieży polskiej i ukraińskiej oraz rodziców” – czytamy na stronie Gminnego Klubu Kultury w Karnicach.

Zajęcia będą polegać na prowadzeniu sportowych i tematycznych spotkań w dwóch świetlicach wiejskich w Paprotnie i Ciećmierzu. W harmonogramie znajdują się między innymi: rozgrywki w piłkę nożną, rozgrywki w badmintona, w ping-ponga, różnorodne gry i konkurencje. Na zakończenie wszystkich będzie czekać piknik, na którym zostaną wręczone nagrody i upominki.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!