To nagranie znad Bałtyku ma już blisko 1,5 mln wyświetleń. „Piękną mamy jesień tego lata”

2023-08-09 9:45
Karol Szumny
2023-08-09 9:45

Blisko 1,5 mln wyświetleń ma nagranie, które opublikowaliśmy w niedzielny wieczór. Uwieczniliśmy na nim ówczesną sytuację pogodową w Mrzeżynie – wichurę, ulewny deszcz i sztorm. „Chyba nie tak to miało wyglądać” – podpisaliśmy nagranie. Co na to nasi czytelnicy?

ZDJĘCIE 1 z 6

W niedzielny wieczór opublikowaliśmy nagranie z Mrzeżyna. Widnieją na nim kadry z Portu Morskiego, promenady, znad samego morza oraz z głównej ulicy. Padał wówczas ulewny deszcz, silnie wiał wiatr, a temperatura bardziej przypominała tę listopadową aniżeli sierpniową.

Nagranie zebrało 1,3 mln wyświetleń, udostępniono je ponad 300 razy, a skomentowało je blisko 500 osób. Zapytaliśmy naszych czytelników, co robią przy takiej pogodzie, oraz co myślą na temat tego nagrania.

„Piękną mamy jesień tego lata”, „Ta pogoda to dramat”, „Jejku, naprawdę ta pogoda w tym roku oszalała” – piszą niezadowoleni internauci. – „Bardzo współczuje tym, którzy tam są i będą” „No nie ma lata tego lata, mam nadzieję, że wrzesień nam to wynagrodzi”

Niektórzy mają na to sposób.

„Dlatego wolę wakacje w ciepłych krajach, bo i pogoda super i kasa wydana podobna”, „Jeżdżę nad Bałtyk w czerwcu, już od wielu lat nie narzekam na pogodę. Świeci słońce, jest ciepło” – radzą inni. „Byłem na początku lipca i na szczęście miałem przeważnie ładną pogodę. Ale tak czy inaczej to były moje ostatnie wakacje u nas. Za rok już nie ryzykuję. Wolę dopłacić i nie martwić się o to, czy słońce będzie, czy też nie. Wyjazd nad morze ewentualnie tylko na weekend”

Kolejni zaznaczają, że taka pogoda to nic nowego.

„Eeee tam, było tak zawsze jak byłem tam 20 lat temu w sierpniu też tak było, normalka”, „Normalne zjawiska pogodowe występujące cyklicznie”, „Normalne nad Bałtykiem, powtarza się co kilka lat. Ilość jodu w powietrzu rośnie. Wynagradza nas za brak słońca. Wszystko w normie.”

Synoptycy zapowiadają, że już w najbliższy weekend słoneczna aura wróci do naszego regionu. W sobotę temperatura wyniesie 23°C, natomiast w niedzielę 24°C. Kolejny tydzień również zapowiada się w podobnej, słonecznej aurze.

Zobacz nagranie, o którym mowa w artykule: Sierpniowy wieczór w Mrzeżynie. Chyba nie tak to miało wyglądać... (kliknij)

Komentarze (6)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Boszze...

odpowiedz
09.08.2023 17:26

Zwykle załamanie pogody bywa w lipcu trochę się spoźnilo...

M

09.08.2023 17:26

Dokładnie.

jareklotz@gmail.com

09.08.2023 17:26

To nie jest zwykłe załamanie pogody.Będzie tak ,coraz częściej i mocniej w różnych ekstremalnych wersjach.

Jurek

odpowiedz
10.08.2023 00:13

To nic a my mamy wczasy na ul.Bocznej ale jak tam dojść i dojechać droga to dziury i kałuże a płacimy za nocleg jak w kurorcie i jutro wszystkim znajomym powiemy Boczna nie .Ośrodek OK.

M

10.08.2023 00:13

Gówno to nas obchodzi .