Tomasz Aniuksztys burmistrzem Gryfic. „Nie chcemy tylko wygrać wyborów, my chcemy zmienić całą gminę!”

2024-04-21 23:35
Karol Szumny
2024-04-21 23:35

Tomasz Aniuksztys wybrany burmistrzem Gminy Gryfice. W rozmowie z naszym reporterem nowy włodarz podkreślił, że to dopiero początek. Zapowiedział też, że będzie burmistrzem zawsze dostępnym dla mieszkańców.

Mieszkańcy Gminy Gryfice zdecydowali, że ich nowym burmistrzem będzie Tomasz Aniuksztys. Uzyskał on 5566 głosów, co daje 79,61 proc. poparcia. Nasz reporter rozmawiał z nowym włodarzem.

- Czuję się wspaniale. To piękny wieczór. Świetna historia. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że mieszkańcy gminy Gryfice zaufali Inicjatywie dla przyszłości oraz mi. Bardzo za to dziękuję – powiedział Tomasz Aniuksztys.

- Za każdym razem, kiedy spotykaliśmy się z mieszkańcami, mówiliśmy, że to dopiero początek. Nie chcemy tylko wygrać wyborów, my chcemy zmienić całą gminę. To jest właśnie ten moment, w którym możemy to robić skutecznie i efektywnie – podkreślił.

Głos zabrała również żona Tomasza Aniuksztysa.

- Jestem bardzo szczęśliwa, aczkolwiek zdaję sobie sprawę, że jeżeli chodzi o czas poświęcony rodzinie, to może być go teraz troszeczkę mniej. Ale godzimy się z tym i liczymy na to, że ta gmina będzie naprawdę lepszą gminą – powiedziała Anna Pol-Aniuksztys.

Nowy włodarz zapowiedział też, że będzie burmistrzem zawsze dostępnym dla mieszkańców.

- Przed nami bardzo dużo pracy. Mam nadzieję, że będziemy się bardzo często widzieć. To będzie otwarty urząd. Będę człowiekiem, który będzie zawsze dla państwa dostępny. Możecie państwo na mnie liczyć w każdej sytuacji – podsumował nowy burmistrz Gryfic.

Oglądaj relację filmową na naszym Facebooku: Gryfice mają nowego burmistrza

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!