„Trójmiasto” w powiecie gryfickim? Tomasz Aniuksztys o partnerstwie z gminami

2024-03-08 8:43
Karol Szumny
2024-03-08 8:43

- Myślę, że jeżeli rzeczywiście moja żona zostanie burmistrzem Płotów, to będziemy mieli szansę na budowanie bardzo fajnego partnerstwa ze wszystkimi miejscowościami powiatu gryfickiego, zwłaszcza tymi miejskimi – mówił w STUDIU SUPERPORTALU Tomasz Aniuksztys, kandydat na burmistrza Gryfic. – Dlaczego by nie stworzyć takiego „trójmiasta” z Trzebiatowem? – pytał.

Tomasz Aniuksztys

Gościem czwartkowego STUDIA SUPERPORTALU był Tomasz Aniuksztys – kandydat na burmistrza Gryfic; KWW Inicjatywa dla przyszłości.

Na początku programu Tomasz Aniuksztys mówił o swoim planie na Gryfice. Wymienił cztery filary, na których opiera się jego wizja: gmina nowoczesna, bezpieczna, zielona i wykorzystująca swoje potencjały.

Gość Studia mówił też o kandydaturze swojej żony, która ubiega się o fotel burmistrza Płotów.

- Myślę, że jeżeli rzeczywiście moja żona zostanie burmistrzem Płotów, to będziemy mieli szansę na budowanie bardzo fajnego partnerstwa ze wszystkimi miejscowościami powiatu gryfickiego, zwłaszcza tymi miejskimi. Dlaczego by nie stworzyć takiego „trójmiasta” z Trzebiatowem? – proponował Tomasz Aniuksztys.

Jak podkreślił, nie ma tu konfliktu interesów w przypadku wygranej.

- Te osoby, które nas znają i obserwują, wiedzą, że jesteśmy zapalonymi społecznikami i kochamy swoje małe ojczyzny – zaznaczył.

- Spróbujemy jeszcze do tego naszego grona dołączyć Trzebiatów i stworzyć takie współpracujące trójmiasto […]. Mamy wiele wspólnych tematów. Budujmy potencjały i relacje, a nie odcinajmy się od siebie – powiedział Tomasz Aniuksztys.

W dalszej części programu gość Studia mówił, jakie zmiany przeprowadzi po objęciu stanowiska, ocenił swoich kontrkandydatów, a także powiedział, jak przyciągnąć inwestorów i turystów do Gryfic. Na zakończenie odpowiedział na pytania widzów.

Obejrzyj całe STUDIO SUPERPORTALU z Tomaszem Aniuksztysem (kliknij tutaj)

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!