Trudne warunki na drogach całego regionu. Ostrzeżenie przed oblodzeniem

2022-11-20 13:09
Adam Litwinowicz
2022-11-20 13:09

Wojewodzie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Szczecinie wydało ostrzeżenie dla całego województwa przed oblodzeniem dróg i chodników.

Prognozuje się zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników w trakcie i po opadach deszczu ze śniegiem oraz mokrego śniegu powodujące ich oblodzenie. Temperatura minimalna od -5°C do -1°C, lokalnie spadek do -11°C, przy gruncie od -7°C do -4°C, lokalnie -13°C. Ostrzeżenie dla wszystkich powiatów obowiązuje od godziny 18:00 dnia 20 listopada do godziny 10:00 dnia następnego. 

Komentarze (2)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Ile jeszcze razy i ile lat będzie to trwało?

odpowiedz
21.11.2022 15:58

Zdjęcie stare i stare nawyki. W gminie Trzebiatów gmina znowu, tradycyjnie, jak co roku zapomniała o odśnieżeniu i posypaniu drogi dojazdowej do jednostki do Mrzeżyna tj. ulicy Wojska Polskiego i ul. Świerkowej. Drogą jeździ codziennie kilkaset samochodów do i z jednostki. Ślisko jak jasna cholera. Gmina i jej służby drogowe tłumaczą się (też jak co roku), że droga to nie należy do gminy. No i co z tego? A kto nią jeździ? Czy nie mieszkańcy gminy? Kto mieszka na końcu ulicy Wojska Polskiego i na ulicy Świerkowej? Czy nie mieszkańcy gminy? Komu płacą podatki od nieruchomości jednostka wojskowa w Mrzeżynie i mieszkańcy tych ulic? Czy przypadkiem nie gminie? Gminie!!! To dlaczego, zarówno mieszkańcy tej gminy mieszkający na tych ulicach, jak i jeden z największych zakładów pracy w tej gminie którym jest JW w Mrzeżynie, są traktowani jak obywatele drugiej lub trzeciej kategorii i gmina, która pobiera od nich podatki nie dba o ich bezpieczeństwo na drodze do/z pracy i do domu ? To może jak ma w 4 literach tych ludzi, niech zaprzestanie pobierania od nich podatków, skoro sama nie potrafi się wywiązywać ze swoich obowiązków? Ile jeszcze razy, ile lat można o tym pisać, interpelować, prosić i błagać? Czy do władz tej gminnych nic nie dociera? Maja taka demencję starczą, że nie pamiętają o tym? Ale o brani pensji jakoś pamiętają i nie zapominają!

Czytelnik

odpowiedz
20.11.2022 16:13

Tylko zdjęcie stare