Trzebiatowskie Słonie zwyciężają w Gorzowie Wielkopolskim

2024-01-14 13:19
Adam Litwinowicz

Siatkarze SUS Travel Elephant Trzebiatów zwyciężyli w kolejnym meczu ligowym. Tym razem pokonali 3:0 drużynę KS Ataku w Gorzowie Wielkopolskim.

archiwum

Siatkarze z Trzebiatowa po zwycięstwie 3:0 z KS Atak w Gorzowie Wielkopolskim pewnie prowadzą w tabeli III ligi siatkówki mężczyzn Lubuskiego Związku Piłki Siatkowej. W meczu rozgrywanym w sobotę na parkiecie w Gorzowie Wielkopolskim wygrywali w setach do 7, 18 i 14. Prowadzą w tabeli rozgrywek z kompletem punktów, mając na swoim koncie 23 punkty, 24 sety zdobyte i tylko 2 stracone. Najbliższy mecz nasi siatkarze rozegrają 20 stycznia na parkiecie Mrzeżyńskiego Centrum Sportu o godzinie 13:00. Ich przeciwnikami będą siatkarze SKS Tęczy Krosna Odrzańskiego.