„Trzecia Droga ma pomysł, by łączyć ludzi”. Jarosław Rzepa w Gryficach

2023-09-14 18:15
Karol Szumny
2023-09-14 18:15

- Będziemy starali się przekonać gryficzan, mieszkańców powiatu gryfickiego oraz całego okręgu 41-go, że oprócz Platformy i PiS-u jest jeszcze Trzecia Droga, która ma pomysł na to, by łączyć ludzi – mówił dziś w Gryficach poseł Jarosław Rzepa. Oglądaj konferencję prasową poniżej.

Dzisiaj na Placu Zwycięstwa w Gryficach odbyła się konferencja prasowa z udziałem kandydatów do Sejmu z listy Polskiego Stronnictwa Ludowego (Trzecia Droga). „Jedynka” okręgu 41-go – Jarosław Rzepa – mówił o propozycjach partii.

- Będziemy starali się przekonać gryficzan, mieszkańców powiatu gryfickiego oraz całego okręgu 41-go, że oprócz Platformy i PiS-u jest jeszcze Trzecia Droga, która ma pomysł na to, by łączyć ludzi – mówił poseł PSL.

Przekazał, że propozycjami Trzeciej Drogi są m.in. rodzinny PIT czy uproszczenie systemu podatkowego. - Po tym, co zrobił Polski Ład, trzeba to wszystko posprzątać – powiedział poseł.

Podkreślił też, że wymiar sprawiedliwości musi być niezależny, a Unia Europejska musi być silnym partnerem Polski. Jarosław Rzepa wymienił też propozycje takie jak dziedziczenie emerytur i emerytura bez podatków. Poseł namawiał również do pójścia na wybory, bo jest to „obowiązek i przywilej” każdego z nas.

Komentarze (2)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Kowal

odpowiedz
15.09.2023 19:06

Od1991 roku nic dla polski nie zrobili oprócz wyprzedawania wszystkiego co można opchnąć za grosze.Trzeba teraz im podziękować bo Polska ma się dobrze iniczego nie trzeba zmieniać amen.

Mieszkaniec

odpowiedz
16.09.2023 17:58

Następnie pchają się do koryta tylko vice starosta jakby zagubiony w czasie