W Mrzeżynie powstaje ważna inwestycja trzebiatowskiego Zakładu Wodociągów i Kanalizacji

2022-10-03 13:20
Adam Litwinowicz
2022-10-03 13:20

Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Trzebiatowie kończy prace nad budową kolektora ściekowego kanalizacji sanitarnej ciśnieniowej Mrzeżyno – Trzebiatów.

Zadanie polega na wykonaniu dodatkowego kolektora odprowadzającego ścieki sanitarne z miejscowości nadmorskich Mrzeżyna i Rogowa na oczyszczalnię ścieków w Trzebiatowie. Zakres robót obejmuje budowę sieci kanalizacji sanitarnej tłocznej PE de 400 na trasie Trzebiatów-Mrzeżyno wraz z komorą połączeniową w m. Nowielice gm. Trzebiatów. W ramach tego zadania powstanie także nowa pompownia ścieków w Mrzeżynie oraz komory zasuw z opomiarowaniem KP1, KP2, komory połączeniowe betonowe, komora krat pneumatyczna oraz filtr odorów.

Komentarze (5)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Paparapa

odpowiedz
04.10.2022 15:28

Za ten rozwój Mrzeżyna i Rogowa (czytaj biznesy budowy molochów apartamentowców) i związane z tym, wymuszone przez pozwalanie na budowę tych molochów inwestycje kanalizacyjne, w efekcie końcowym zapłacimy my, mieszkańcy gminy Trzebiatów, w wyższych opłatach za ścieki.

bolek

04.10.2022 15:28

uzupełnię, nie tylko wyższe opłaty za ścieki ale i więcej smrodu dla mieszkańców Białoboków. To taki prezent od wczasowiczów dla znacznej części mieszkańców Trzebiatowa - darmowy smrodek

Albin

odpowiedz
03.10.2022 14:43

Widzę tam co najmniej 2 osoby do zwolnienia za nie przestrzeganie przepisów BHP: - gościu z piłą łańcuchową - bez okularów ochronnych, - gościu naprowadzający ciężarówkę pod koniec filmu bez kasku.

Kierownik zmiany vel brygadzistą szefuncio

03.10.2022 14:43

Nie tych 2 trzeba zwolnić a kierownika budowy. Kierownik dopuszcza pracownika do pracy i powinien sprawdzać przed jej rozpoczęciem czy ow pracownik ma kask buty ochronne kamizelkę odblaskową i czy jest trzezwy bo my polaczki to naród z flacha urodzony az po grób.