Wielka radość i łzy wzruszenia. Absolwenci ZS Płoty ponownie się spotkali! [ZDJĘCIA]

2022-09-24 14:29
Karol Szumny
2022-09-24 14:29

W Zespole Szkół im. Wincentego Witosa w Płotach trwa jubileusz z okazji 75-lecia szkoły. Jest to doskonała okazja, podczas której absolwenci wszystkich roczników mogą się ponownie spotkać. Na uroczystości w szkole mógł przyjść każdy. Organizatorzy wskazują, że pojawiło się co najmniej sto osób.

Na nagraniu: przemarsz wszystkich uczestników jubileuszu z kościoła do szkoły

Dzisiejsze wydarzenie rozpoczęło się mszą świętą o godzinie 11:00 w kościele parafialnym w Płotach. Następnie absolwenci i przyjaciele szkoły przeszli do szkoły. Tam odbywają się uroczystości jubileuszowe. O godzinie 14:30 będzie miało miejsce spotkanie biesiadne dla absolwentów przy Nowym Zamku w Płotach, natomiast o 18:00 Bal Absolwentów w hali Rega Arena w Płotach. Honorowy Patronat nad uroczystością objął Ryszard Chmielowicz – starosta powiatu gryfickiego.

- Jak tu się nie cieszyć? Dobrze by było, jakby takie uroczystości trwały cały tydzień mówi żartobliwie pan Mikołaj – absolwent szkoły z roku 1965. – Pogoda też dopisała. Cieszymy się za każdym razem, kiedy to wydarzenie się odbywa.

- Kiedyś się rozrabiało, tańczyło, cieszyło się, a co najważniejsze: zdobyliśmy wiedzę w tej szkole. Tęsknimy za tymi czasami. Ja byłem w internacie, to pamiętam jak nieraz przez rynnę przełaziliśmy, bo byliśmy połączeni z dziewczynami  wspomina z uśmiechem absolwent.

Na zdjęciu: pan Mikołaj (drugi od lewej) ze swoimi kolegami: Władysławem, Grzegorzem i Tadeuszem.


Komentarze (1)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Zosia zojdaa

odpowiedz
25.09.2022 21:07

A co się stało z moja klasa,moja klasa 2 a ,natura 1964 rok,czy ktoś był obecny na tym zjeździe absolwentów,szkoda,że nie ma ani słowa o technikum rolniczym z lat 60 ,pozdrawiam serdecznie no