Wiemy, kiedy dzieci wrócą do szkół. Minister podał datę

2021-01-11 17:20
Karol Szumny
2021-01-11 17:20

Dzisiaj o godzinie 17:00 odbyła się konferencja prasowa ministra zdrowia Adama Niedzielskiego oraz ministra edukacji i nauki Przemysława Czarnka. Ministrowie zapowiedzieli, że obecne obostrzenia będą obowiązywać w Polsce do końca stycznia.

- Mamy za sobą bardzo trudną decyzję, która jest podejmowana w warunkach ogromnej niepewności. Mamy sytuację niejednoznaczną, bo mamy na zewnątrz impulsy wskazujące na rozwój III fali koronawirusa, z drugiej strony mamy stabilną sytuację w kraju – rozpoczął minister zdrowia.

 

Klasy 1-3 szkół podstawowych wracają do nauki stacjonarnej. Obostrzenia do końca stycznia.

- Od 18 stycznia zdecydowaliśmy o utrzymaniu wszystkich dodatkowych obostrzeń, oprócz uruchomienia nauczania stacjonarnego w klasach 1-3 w szkołach podstawowych. Szkody z nieprzebywania uczniów z klas 1-3 w grupie rówieśniczej, nie równoważą w naszej ocenie ryzyka pandemii – powiedział Adam Niedzielski.

- Mam pełne przekonanie, że jesteśmy przygotowani do powrotu do nauczania stacjonarnego klas I-III bardzo dobrze. Ponowne uruchomienie nauczania stacjonarnego dla klas 1-3 jest decyzją bardzo ważną, bo nauczanie zdalne w najmłodszych grupach jest najmniej efektywne oraz najbardziej uciążliwe dla uczniów, nauczycieli i rodziców – dodał minister edukacji i nauki.

Komentarze (3)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Leszek

odpowiedz
11.01.2021 17:47

Na 450 szczepionek 200 poszło dla kolesi. Całkiem ładnie i uczciwie. Dbamy o swoich, układy wiecznie żywe. Za fałszywe wpisy art 271 i 272 kk tzn do 8 lat pozbawienia wolności. A Łaskawca Niedzielski prosi zaszczepionych o wolontariat. Jaja jak berety.

GRAFF

odpowiedz
12.01.2021 06:38

TO TYLKO BANDA ŁOBUZÓW MAJĄ ZA ZADANIE ZNISZCZYĆ GOSPODARKĘ NIE TYLKO KRAJOWĄ WYMYŚLAJĄ NASTĘPNE COVIDY NOWE OBOSTRZENIA ZNIEWOLIĆ LUDZI UZALEŹNIĆ OBYWATELI OD PAŃSTWA JUŹ SĄ WYKUPYWANE HOTEL RESTURACJE PRZEZ NIE ZNANE OSOBY I TO BEZ KAPITAŁU LUDZIE JEŹELI BĘDZIE TAK DALEJ TO ZOSTANIEMY NIEWOLNIKAMI TYCH OSZOŁAMÓW PRZBUDZIE ŚIĘ LUDZIE OBY NIE ZA.......😈😈😈😈😨😨😨😨😨

Leszek

odpowiedz
11.01.2021 19:11

Słucham profesora prawa Czarna w żywe oczy odstawia skecz kabaretowy. I się uśmiecha, jajcarze.