Wybrzeże nadal bez punktów

2022-08-20 17:48
Adam Litwinowicz

Pomimo ambitnej gry i walki do końca piłkarzom Wybrzeża Rewalskiego Rewal nadal nie udało się zdobyć punktów w IV lidze. Dzisiaj grając przed własną publicznością, przegrali z Bałtykiem Koszalin 0:2.

ZDJĘCIE 1 z 25

Grając bez najlepszego strzelca poprzedniego sezonu — Jacka Magdzińskiego i jeszcze innych kontuzjowanych zawodników, Wybrzeże Rewalskie Rewal dalej czeka na pierwsze punkty w IV lidze. Mecz dla podopiecznych Krzysztofa Sobieszczuka mógł rozpocząć się bardzo udanie. W 20 minucie spotkania z Bałtykiem Koszalin mogli prowadzić 1:0, ale Hubert Smolik nie zdołał pokonać bramkarza drużyny przeciwnej strzelając z rzutu karnego. Ten sam zawodnik tuż zakończeniem pierwszej części gry wybił piłkę z linii bramkowej, ratując tym samym swoją drużynę przed utratą bramki. Po 45 minutach rywalizacji żadna z drużyn nie zdobyła bramki. W drugiej odsłonie śmielsze ataki konstruowali gospodarze, ale nie potrafili zamienić tych akcji na zdobycz bramkową. Natomiast z pokonaniem bramkarza nie mieli problemu zawodnicy z Koszalina, którzy w końcówce meczu strzelili dwa razy i ostatecznie zwyciężyli 2:0.
Już za tydzień zawodnicy Wybrzeża zagrają w Choszcznie z tamtejszą Gavią.