Zawodnicy MLUKS Trzebiatów przywożą cztery medale z Halowych Mistrzostw Polski Masters w Lekkiej Atletyce

2024-02-25 19:14
Karol Szumny

W sobotę, 24 lutego, w Toruniu odbyły się 33. Halowe Mistrzostwa Polski Masters w Lekkiej Atletyce. Uczestniczyli w nich zawodnicy MLUKS Trzebiatów, którzy zdobyli cztery medale.

ZDJĘCIE 1 z 5

W ramach rywalizacji w poszczególnych kategoriach wiekowych podczas mistrzostw zawodnicy MLUKS Trzebiatów zajęli wysokie miejsca, zdobywając cztery medale i poprawiając rekordy życiowe.

Joanna Woźniak na dystansie 800 m zdobyła brązowy medal, a w rywalizacji na dystansie 3000 m wywalczyła srebro. Jerzy Kulczyk był bezkonkurencyjny na dystansach 800 m i 3000 m i zdobył dwa złote medale.

- Była to super impreza i niezapomniane emocje – mówi Przemysław Barański, trener zawodników. – Zawodnicy pobiegli rewelacyjnie w każdym biegu pod względem taktycznym. Owocem tego są zdobyte cztery medale na czterech dystansach, czyli sto procent założenia zostało wykonane – dodaje.

Jerzy Kulczyk już pod koniec marca 2024 roku będzie rywalizował podczas Halowych Mistrzostw Europy Masters w Lekkiej Atletyce na dystansie 800 metrów. Życzymy powodzenia!