Aukcja WOŚP. Wylicytuj mini-hybrydę!

2023-01-26 15:29
Karol Szumny
2023-01-26 15:29

Na głównym profilu WOŚP Allegro pojawiła się ciekawa propozycja związana z naszym regionem. Do wygrania jest hybryda w barwach Pol'and'Rock, która jeździ po naszych torach, ale w wersji mini!

Fot. Allegro – licytacja Jurek - Miniatura pociągu Pol'and'Rock

Jurek Owsiak wystawił na licytację WOŚP makietę hybrydy w barwach Pol'and'Rock. Pociąg ten jeździ po naszych torach od połowy grudnia, a autorem malunku jest sam Jurek Owsiak. Dlatego też główny profil WOŚP wystawił na Allegro aukcję, gdzie możemy licytować właśnie wspomniany wyżej przedmiot. Na makiecie widnieje również autograf.

Zobacz również, co można wylicytować w naszych sztabach (kliknij tutaj).

Komentarze (3)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Kama 2

odpowiedz
27.01.2023 20:18

Do większości z komentujących. Byliście Państwo w ostatnich latach w jakimkolwiek szpitalu? Na znacznej większości sprzętu medycznego znajdują się naklejki WOŚP. Jak myślicie z jakiego powodu? Ministerstwo Zdrowia zakupiło i nakleiło dla ozdoby. Nie te wszystkie sprzęty zakupiono z pieniędzy zebranych podczas zbiórki. Przykre jest w tym jedynie to, że to my obywatele finansujemy, a nie robi tego ten kto powinien. Całym sercem popieram wszelkie działania, które podejmują ludzie dla innych, potrzebujących pomocy.

Opserwator

odpowiedz
27.01.2023 21:32

Każdy kto nie popiera tej akcij może się zgłosić do najbliższego szpitala i zgłosić że w razie potrzeby nie używać sprzętu wośp do ratowania mojego życia lub mojego dziecka zapraszam wszystkich anty

Czpis

odpowiedz
27.01.2023 15:17

Szacuneczek panie jurku