"Bąbelki" w kinie. Wyjątkowy seans dla Klubiku Mam z Goleniowa

2022-05-24 11:47
RED
2022-05-24 11:47

Spora grupa młodych mam i ich dzieci pojawiła się dzisiaj w kinie Goleniów, by wziąć udział w niecodziennym seansie filmowym.

ZDJĘCIE 1 z 4

Film wyświetlono zupełnie zwykły, bo na ekranie pojawił się "Z miłości do mody". Wyjątkowość seansu polegała na tym, że w wydarzeniu zorganizowanym przez prowadzony przez Joannę Tunkiewicz Klubik Mam brały udział młode mamy wraz ze swymi pociechami, a na salę kinową można było wejść z wózkiem, a nawet - z tej możliwości co prawda żadna z pań nie skorzystała - rozłożyć na podłodze koc i z jego perspektywy film obejrzeć. Światła przy tym całkiem nie wyłączono, drzwi zostały otwarte, a dźwięk był nieco przyciszony, by maluchy się nie wystraszyły. Seans odbył się zresztą przede wszystkim po to, by udowodnić, że wychowywanie małego dziecka nie wyklucza z życia towarzyskiego, kulturalnego i społecznego.

Klubik Mam z Goleniowa to nieformalna grupa zrzeszająca miejscowych rodziców. Ma charakter grupy wsparcia, łączy i wspiera lokalne środowisko rodzicielskie. Spotkania w ramach Klubiku Mam mają na celu edukację, zwiększanie wiedzy i świadomości rodziców oraz ich wspieranie w procesie wychowywania dzieci. W ramach jego działalności odbywają się różnego rodzaju wykłady, warsztaty i spotkania.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!