Blamaż…

2021-05-12 23:02

Takiego wyniku w meczu Iny Goleniów z Polonią Płoty nie spodziewał się chyba nikt…

Biało-zieloni przegrali dziś sensacyjnie u siebie z Polonią Płoty 2:3. Obie drużyny w tabeli dzieli kilkanaście pozycji, a przed tym spotkaniem goleniowianie mieli ponad dwa razy tyle punktów na koncie co Polonia, która do tej pory straciła najwięcej goli w lidze (96). To wszystko jednak nie miało znaczenia na boisku. Goście do przerwy prowadzili 2:1. Pierwszego gola strzelili w 12 minucie, wykorzystując sytuację sam na sam z Sobolewskim, a w 24 minucie podwyższyli prowadzenie na 2:0! Przed przerwą nadzieję biało-zielonym przywrócił Banachewicz, zdobywając kontaktowego gola w 37 minucie. W drugiej połowie Ina walczyła i doprowadziła do remisu w 71 minucie, kiedy to na listę strzelców wpisał się Winogrodzki. Cóż z tego skoro w doliczonym czasie gry goście zdobyli zwycięskiego gola, sensacyjnie wywożąc komplet punktów z Goleniowa.