Brawo Ina! Ważne zwycięstwo w Kołobrzegu

2023-04-01 13:01

Piłkarze MKS Ina Goleniów się nie zatrzymują. Właśnie odnieśli czwarte zwycięstwo w czwartym meczu w rundzie wiosennej!

Podopieczni Mariusza Bernacha pokonali zawsze groźną ekipę rezerw Kotwicy, triumfując w Kołobrzegu 4:1. Do przerwy można było jednak mieć obawy się o rezultat końcowy. Już w 5 minucie Kotwica po pierwszej groźniejszej akcji objęła prowadzenie. Sześć minut później biało-zieloni doprowadzili do wyrównania po przytomnym zachowaniu się w polu karnym Sulaieva. Do przerwy więcej goli nie padło ale i sytuacji bramkowych było niewiele.
W drugiej odsłonie spotkania lider klasy okręgowej pokazał jednak swoje atuty ofensywne. W 59 minucie Banachewicz po pięknym uderzeniu z rzutu wolnego dał prowadzenie swojej drużynie. Dwie minuty później było już 3:1 po golu Boruckiego. Szybkie dwa gole dały nieco komfortu ekipie Iny, która domknęła wynik w 84 minucie, kiedy to czwartego gola dla biało-zielonych, a drugiego w tym spotkaniu strzelił Banachewicz. Ina odniosła ważne zwycięstwo z nieobliczalnym rywalem 4:1 i pewnie prowadzi w ligowej tabeli.