Charytatywny weekend w Goleniowie

2020-10-09 6:00
Sylwester Wasiak
2020-10-09 6:00

Dwa wydarzenia charytatywne, z których dochód zostanie przekazany na leczenie młodych osób, zaplanowane zostały w piątek i sobotę w Goleniowie.

Dziś w godz. 11:00 – 16:00 na terenie stadionu miejskiego OSiR w Goleniowie odbędzie się wydarzenie pn. „3000 km dla Bartka“. Celem będzie zebranie funduszy na rehabilitację dla 14 – letniego Bartka Kuśmierka, który zmaga się z gwiaździakiem - nowotworem układu nerwowego umiejscowionym w kręgosłupie. W programie sporo atrakcji nie tylko dla miłośników dobrego ciasta (odbędzie się kiermasz), ale również lubiących aktywność sportową. Będzie można jeździć na rowerach stacjonarnych, pobiegać na bieżni stadionu czy po prostu pomaszerować z kijkami (nordic walking). Z uwagi, iż jest to charytatywna akcja, symboliczna opłata startowa wynosi minimum 10 zł.
W sobotę z kolei czeka nas Festyn charytatywny dla Weroniki Skórzewskiej,18-latki walczącej z rakiem. Festyn odbędzie się w okolicach kręgu piknikowego na stadionie miejskim OSIR w Goleniowie. Start o godz. 12. W programie m.in. wystepy orkiestry Wood&Brass Band, loteria fantowa, zumba, animacje dla dzieci, loteria i konkursy, pokazy służb mundurowych, zlot motocyklowy i wiele więcej.
Szczegóły obu wydarzeń na załączonych plakatach

 

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!