Czołówka aplikuje po sześć goli rywalom!

2021-06-07 5:10
Sylwester Wasiak

Zespoły Masovii Maszewo, OKS Center MD Goleniów i Jastrzębia Łosośnica, a więc trzy zespoły walczące o miejsce premiowane awansem w minionej kolejce zaaplikowały swoim rywalom po sześć goli. Zapraszamy na relację z 25.kolejki spotkań...

ZDJĘCIE 1 z 8

Leśnik Kliniska - Hanza Goleniów 0:0
Bezbramkowym remisem zakończył się derbowy pojedynek Leśnika z Hanzą. Obie drużyny nie powinny być jednak z tego rezultatu niezadowolone. Dla Hanzy był to dziesiąty mecz z rzędu bez porażki, Leśnik z kolei przerwał ostatnią passę przegranych.

Promień Mosty - Sowianka Sowno 3:0
Mecz nie doszedł do skutku, gdyż goście z Sowna nie przyjechali na spotkanie. Walkower i trzy punkty trafiły zatem na konto Promienia.

Pionier Żarnowo - Masovia Maszewo 0:6
Bramki: Kubiak – 3, Domaradzki, Szczepański, Więch.
Lider z Maszewa pokonał Pioniera Żarnowo aż 6:0 i tym samym zrehabilitował się za ostatnią porażkę wyjazdową z Błękitnymi Trzygłów. Podopieczni Marcina Bąka utrzymali pozycję lidera i mają nadal tyle samo punktów co drugi OKS Goleniów. Walka o awans będzie trwać do samego końca.

OKS Center MD Goleniów - Pomorzanin Przybiernów 6:0
Bramki: B. Paszkowski – 2, Mituła,Hawrot, Bogucki, Bożek.
OKS nie zwalnia tempa i utrzymuje wciąż kontakt z liderującą Masovią. W miniony weekend podopieczni B. Paszkowskiego rozbili Pomorzanina Przybiernów aż 6:0. Do przerwy gospodarze prowadzili 2:0. Wynik otworzył już w 4 minucie Kamil Mituła. W 38 minucie OKS podwyższył prowadzenie na 2:0 za sprawą grającego trenera B. Paszkowskiego, który po dośrodkowaniu piłki z rzutu rożnego uprzedził interweniującego Benedyczaka i strzałem głową wpakował piłkę do bramki Pomorzanina. W drugiej połowie kibice obejrzeli kolejne cztery trafienia w wykonaniu gospodarzy. Swojego drugiego gola w meczu strzelił B. Paszkowski, a później trafienia zaliczyli Hawrot, Bogucki, a w samej końcówce wynik spotkania z rzutu karnego ustalił Kamil Bożek.

Zalew Stepnica - Jastrząb Łosośnica 2:6
Do przerwy walczący wciąż o awans Jastrząb prowadził 4:0. Po przerwie goście dorzucili jeszcze dwa trafienia. Przy prowadzeniu gości 6:0, Zalew zdołał zmniejszyć rozmiary porażki i dwukrotnie pokonał golkipera gości.