Czołówka pogubiła punkty (FOTO)

2021-05-17 6:00

Niespodziewane straty punktów przez czołówkę tabeli a więc Masovię i OKS. Pewna wygrana Leśnika oraz triumfy Promienia i Zalewu. Zapraszamy na relację z 22.kolejki spotkań.

ZDJĘCIE 1 z 8

Hanza Goleniów - Masovia Maszewo 3:3 (2:1)
Bramki: Michał Lebioda – 2, Marcin Lebioda – Kubiak, Dębowczyk, Pakul.
Niespodzianka wisiała w powietrzu. Świeżo upieczony lider tabeli – Masovia, mimo że pierwsza objęła prowadzenie w konfrontacji z Hanzą, to w 49 minucie przegrywała już 1:3. W 65 i 75 minucie podopieczni Marcina Bąka zdołali jednak dwukrotnie pokonać bramkarza rywali i ostatecznie uratowali remis.

Znicz Wysoka Kamieńska - Pionier Żarnowo 3:2 (3:1)
Bramki: Matysiak, Łuczko.
Znicz skutecznie zagrał w pierwszej połowie. Po golach w 5, 7 i 35 minucie gospodarze prowadzili już 3:0. Jeszcze przed przerwą pierwszego gola dla Pioniera zdobył Mateusz Matysiak. W drugiej połowie ekipa z Żarnowa zdołała strzelić jeszcze tylko jednego gola (jego autorem był Mateusz Łuczko). Trzy punkty trafiły do Znicza.

Pomorzanin Przybiernów - Leśnik Kliniska 1:4
Bramki: Bajda – Witek – 2, Okunek, Bobryk.
Kolejny dobry mecz w wykonaniu Leśnika. Tym razem ekipa z Klinisk wysoko pokonała Pomorzanina Przybiernów. Po pierwszej połowie Leśnik prowadził już 3:0 po dwóch trafieniach Dawida Witka i jednym golu Dominika Okunka. Zespół z Przybiernowa pierwsze trafienie zaliczył dopiero w 82 minucie za sprawą Kamila Bajdy. Ostatnie zdanie należało jednak do gości. Wynik meczu na 4:1 dla Leśnika ustalił Michał Bobryk.

OKS Center MD Goleniów - Promień Mosty 2:3 (1:0)
Bramki: B. Paszkowski, Krzak – Jastrowicz, P. Kijowski, Siemieniak.
Niespodzianka w meczu wicelidera- OKS z Promieniem. Goście pokonali goleniowian 3:2 i tym samym zespół OKS nie wykorzystał potknięcia Masovii by powrócić na pozycję lidera. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem OKS-u po golu strzelonym przez Bartosza Paszkowskiego w 43 minucie. Po przerwie Promień wyrównał za sprawą Michała Jastrowicza, jednak po chwili po raz kolejny OKS wyszedł na prowadzenie, a gola na 2:1 strzelił zza pola karnego Krystian Krzak. Później gole jednak zdobywali już tylko piłkarze Promienia. Do remisu doprowadził Paweł Kijowski. Przy stanie 2:2 nastąpiła chwilowa przerwa w spotkaniu spowodowana burzą i ulewnym deszczem. Po przerwie goście zdobyli trzecie trafienie, którego autorem był Rafał Siemieniak i trzy punkty pojechały do Mostów.

Sowianka Sowno - Zalew Stepnica 0:1 (0:0)
Bramka: Moczniański.
Komplet punkty trafił na konto Zalewu, który pokonał Sowiankę 1:0 po golu w 77 minucie Patryk Moczniański.