Sylwester Wasiak

Zespoły OKS-u i Masovii zainkasowały komplet punktów w 21. kolejce spotkań A-klasy. A jak spisały się pozostałe nasze ekipy? Zapraszamy na relację...

ZDJĘCIE 1 z 5

Leśnik Kliniska - Błękitni Trzygłów 0:0
Leśnik Kliniska bezbramkowo zremisował z Błękitnymi Trzygłów i podtrzymał tym samym serię już ośmiu spotkań bez porażki.

Radowia Radowo Małe - OKS Center MD Goleniów 0:3
Bramki: Mituła, Żelichowski, Paszkowski.
Do przerwy lider tabeli bezbramkowo remisował z Radowią. Goście dopiero po przerwie znaleźli sposób na pokonanie bramkarza rywali. Wynik otworzył Kamil Mituła, potem kolejne trafienie dołożył Paweł Żelichowski, a w końcówce meczu wynik ustalił Bartosz Paszkowski.

Pionier Żarnowo - Sowianka Sowno 3:0
Bramki: Kowalewski, Kraszkiewicz, Hajducki.
Pionier odniósł cenne zwycięstwo pokonując Sowiankę 3:0. Pierwszego gola w 24 minucie strzelił Grzegorz Kowalewski. W 48 minucie rezultat podwyższył Jakub Kraszkiewicz, a ostatni gol dla miejscowych padł w doliczonym czasie meczu, jego autorem był Daniel Hajducki.

Masovia Maszewo - Znicz Wysoka Kamieńska 6:0
Bramki: Pakul, Szczepański, Dębowczyk, Więch, Wróblewski, Młynarczyk.
Wicelider nie zwalnia tempa. Masovia odniosła kolejne wysokie zwycięstwo, tym razem rozprawiając się z zamykającym ligową tabelę Zniczem. Do przerwy nic jednak nie zapowiadało takiego rozmiaru wygranej. Gospodarze prowadzili skromnie 1:0 po golu zdobytym z rzutu karnego przez Pakula w 13 minucie. Worek z bramkami rozwiązał się dopiero w drugiej połowie, kiedy to maszewiacy dorzucili kolejnych pięć trafień.

Zalew Stepnica - Pomorzanin Przybiernów 1:1
Bramki: Kasztelan - Nawrocki
Wynik spotkania ustalony został już w pierwszej połowie meczu. Prowadzenie objęli goście po golu Kasztelana w 31 minucie. Dziesięć minut później do remisu doprowadził Nawrocki. W drugiej połowie żadnej z ekip nie udało się już strzelić gola i mecz zakończył się podziałem punktów.

Jastrząb Łosośnica - Hanza Goleniów 2:2
Bramki: Zdziarski, Lebioda.
Hanza bliska była sprawienia niespodzianki. Do przerwy goleniowianie prowadzili z trzecią siłą ligi 2:0 po golach Mariusza Zdziarskiego i Michała Lebiody. W drugiej połowie Jastrząb zdołał jednak odrobić straty i uratować remis.