Donald Tusk pod Nowogardem. Z teczką z nazwiskami działaczy PiS

2022-07-08 13:10
Paweł Palica
2022-07-08 13:10

Lider największej opozycyjnej partii w Polsce, Donald Tusk, pojawił się dzisiaj na terenie jednej z firm, działających w podnowogardzkiej Ostrzycy.

Konferencja prasowa jednego z najbardziej znanych polskich polityków zorganizowana została na terenie transportowej firmy Arto-Plus PUH S.C. Donald Tusk mówił w jej trakcie między innymi o inflacji na przykładzie właśnie lokalnych przedsiębiorstw przewozowych, wskazując na rosnące koszty paliwa, opon czy części zamiennych. 

Zapowiedział też, że przekaże prezesowi Prawa i Sprawiedliwości Jarosławowi Kaczyńskiemu teczkę z nazwiskami osób powiązanych z PiS, które w Zachodniopomorskiem zatrudnione zostały na intratnych posadach w spółkach skarbu państwa. Mówił przy tym, że to ludzie, którzy będą szczerzyć zęby w uśmiechu, słysząc o tym, co w najbliższym czasie ma się wydarzyć, wskazując między innymi na spowolnienie gospodarcze, recesję i drożyznę.

- Wyłania się z tego wszystkiego obraz klasycznego państwa mafijnego, które rozciąga swoje macki, żeby bezkarnie kraść - mówił D. Tusk.

Konferencja trwala kilkanaście minut. Lokalne tematy nie były w jej trakcie poruszane.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!