Drużyna z charakterem

2023-05-03 20:35

Udana środa w wykonaniu MKS Ina Goleniów, lidera klasy okręgowej.

Ekipa z Goleniowa do przerwy przegrywała 0:1 na wyjeździe z Jantarem Dziwnów, który do tego spotkania tylko jeden raz przegrał na własnym boisku, a ostatnio notował serię czterech zwycięstw z rzędu. Gospodarze na prowadzenie wyszli, strzelając gola w ostatniej minucie pierwszej części spotkania.
Tuż po przerwie do remisu doprowadził Bulanda. Gospodarze jednak ponownie wyszli na prowadzenie w 58 minucie po skutecznie wykonanym rzucie karnym. Na szczęście dwie minuty później było już 2:2 po golu Boruckiego. Końcówka spotkania była szalona w wykonaniu biało-zielonych. W 83 minucie Ina pierwszy raz wyszła na prowadzenie po golu na 3:2 Paszkowskiego, w 90 minucie na 4:2 podwyższył Gibas, a w doliczonym czasie spotkania rezultat ustalił na 5:2 Lubośny. Ina prowadzi w tabeli klasy okręgowej i ma cztery punkty przewagi nad drugim Gryfem Kamień Pomorski.
Drugi z naszych przedstawicieli w klasie okręgowej – Orzeł Łoźnica pokonał u siebie Iskrę Golczewo 4:1 po golach Soski, Jarząbka, Kranza i Bobrowskiego. Orzeł obecnie zajmuje piąte miejsce w ligowej tabeli.