Dwa kilogramy narkotyków w Nowogardzie

2020-05-28 15:44
Sylwester Wasiak
2020-05-28 15:44

Policja przejęła znaczną ilość narkotyków w Nowogardzie!

Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie wraz z policjantami Komendy Powiatowej Policji z Goleniowa, w wyniku podjętych działań operacyjnych, zgromadzili informacje, z których wynikało, że 32-letni mieszkaniec gminy Nowogard może posiadać większej ilości narkotyków.
- Do zatrzymania mężczyzny doszło przed jego miejscem zamieszkania. Podejrzany nie miał środków odurzających przy sobie, jednak podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych zajmowanych przez 32-latka, kryminalni znaleźli narkotyki. Amfetamina o łącznej wadze 994,1 gramów podzielona była na porcje i przygotowana do sprzedaży. Oprócz niej mężczyzna posiadał w mieszkaniu susz roślinny w postaci marihuany o wadze 895,8 gramów – informuje mł. asp. Anna Dygas, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie.
32-latkowi przedstawiono zarzutu posiadania znaczniej ilości środków odurzających. Wobec mężczyzny zastosowano środek zapobiegawczy w postaci 3 miesięcy aresztu. Zgodnie z przepisami ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, grozi mu kara do 10 lat więzienia.

Foto: KPP Goleniów

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!