Dziś możliwe blokady dróg!

2020-10-21 6:45
Sylwester Wasiak
2020-10-21 6:45

Od rana możliwe są blokady dróg, również w powiecie goleniowskim. Nieoficjalnie goleniowska policja szykuje się na akcję strajkową rolników.

Fot. Pixabay

Rolnicy z ogólnopolskiego ruchu AGROUNIA przygotowują na środę 21 października kolejny strajk. To może oznaczać utrudnienia na drogach. Protestujący domagają się, aby rząd wycofał się z tzw. Piątki dla zwierząt, czyli nowelizacji ustawy o ochronie zwierząt.
Nie jest pewne gdzie zostaną zlokalizowane blokady dróg. Lider Agrounii Michał Kołodziejczak apelował w mediach społecznościowych, aby rolnicy wyjechali na drogi z samego rana, w godzinach największego szczytu komunikacyjnego
- Naszym celem jest, aby każdy, kto jedzie tego dnia do pracy stanął w korku i spóźnił się. Aby każdy człowiek, który kogoś zatrudnia, zobaczył, że za błędne decyzje rządu także i oni będą ponosić konsekwencje - mówił Kołodziejczak.
Z nieoficjalnych informacji wynika, że nie będą blokowane autostrady, ale na innych drogach w godzinach przedpołudniowych możemy spodziewać się utrudnień.

 

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!