GLM z trzecią przegraną

2024-01-22 6:37

Beniaminek rozgrywek futsalowych płaci frycowe. Goleniowska Liga Mistrzów z trzecią przegraną.

Zespół Goleniowskiej Ligi Mistrzów z dużymi nadziejami na pierwsze zwycięstwo przystąpił do trzeciego spotkania w ramach rozgrywek III ligi futsalu. Rzeczywistość okazała się jednak zgoła inna. Podopieczni Sylwestra Bielczuka po dramatycznym i ostrym meczu ulegli Spójni Świdwin 5:8 i nadal nie zaznali smaku zwycięstwa w debiutanckim sezonie.
Początek mecz w Świdwinie był idealny, gdyż ekipa z Goleniowa prowadziła najpierw 2:0 po gola T. Kotta i Zwierzchowskiego, a później 3:1 (trafienie Cedrowicza). Spójnia doprowadziła do remisu, jednak do przerwy GLM ponownie był na prowadzeniu po kolejnym golu Cedrowicza. Na początku drugiej połowy przyjezdni podwyższyli prowadzenie na 5:3 (bramka T. Kotta), niestety później gole zdobywali już tylko gospodarze, którzy ostatecznie zwyciężyli 8:5. W międzyczasie na boisku było sporo nerwowości, w której efekcie w drużynie GLM czerwone kartki obejrzało łącznie czterech zawodników.
Kolejny mecz w III lidze GLM rozegra 4. lutego o godzinie 16:00 w hali przy ul. Norwida w Goleniowie z drużyną Futsal Koszalina.