Goleniowska Liga Mistrzów. Piłkarska wiosna ruszyła

2023-04-17 5:13

Dziesięć goli padło w pierwszej wiosennej kolejce zmagań w Goleniowskiej Lidze Mistrzów. Sprawdźcie jakim rezultatem zakończył się El Classico tej serii spotkań.

Niedzielne Chłopaki – Team Przybiernów 0:1
Skazywany na porażkę zespół Niedzielnych, który zamyka ligową tabelę, postawił się wyżej notowanej ekipie Teamu Przybiernów. Do przerwy mimo przewagi ekipy z Przybiernowa był bezbramkowy remis. Jedyny gol w spotkaniu padł w drugiej odsłonie meczu. Niedzielni mieli swoje okazje do wyrównania, jednak razili nieskutecznością lub świetnie interweniował bramkarz z Przybiernowa i to ta ekipa zainkasowała komplet punktów.

KLB Plebania – Jartex Goleniów 1:4
Do przerwy Jartex prowadził 2:0, po przerwie drużyna ta podwyższyła prowadzenie do 4:0, a hattricka skompletował Marcin Dropiński. KLB Plebania miał szanse na zmniejszenie rozmiaru przegranej, jednak rzutu karnego nie wykorzystał Sebastian Kott, którego uderzenie obronił Piotr Cudziło. Przed końcem spotkania drużyna ta zdołała zdobyć bramkę honorową, a jej autorem był Piotr Kowalczyk.

Kultywator Krępsko – Gazole 0:4
El Classico w Goleniowskiej Lidze Mistrzów nie zawiódło. Skuteczniejsi byli zawodnicy Gazoli, którzy w 10 minucie otworzyli wynik spotkania i do przerwy utrzymali prowadzenie. W drugiej połowie ponownie obie ekipy toczyły zacięty bój, ale to znów ekipa Gazoli zdobywała kolejne bramki ostatecznie pokonując gospodarzy 4:0.