Goleniowska Mila odwołana!

2020-11-05 13:37
Sylwester Wasiak
2020-11-05 13:37

Przed chwilą organizatorzy biegów z 11 listopada poinformowali o odwołaniu tegorocznej Goleniowskiej Mili Niepodległości! Co z wpisowym, które wnieśli zgłoszeni uczestnicy?

Pełną treść komunikatu prezentujemy poniżej:

Black thursday – czarny czwartek, chociaż za oknem piękna słoneczna pogoda, wymarzona do jesiennego biegania. Czarny czwartek, bo dzisiaj z odpowiednim wyprzedzeniem, niechętnie i z przykrością muszę poinformować biegaczy zapisanych do naszych biegów niepodległościowych, że niestety 11 listopada 2020 roku w normalnej tradycyjnej formule biegi się nie odbędą. Niestety gremialnie na biegowo nie będziemy mogli świętować Narodowego Święta Niepodległości.
W związku z lawinowym wzrostem zakażań koronawirusem SARS-CoV-2 w Polsce, wprowadzonymi nowymi obostrzeniami w zakresie zapobiegania zakażeniom i niepewnością co do dalszego rozwoju sytuacji, po uwzględnieniu opinii służb sanitarnych i porządkowych w poczuciu odpowiedzialności za zdrowie i życie uczestników, organizatorów i wolontariuszy naszych biegów, podjąłem taką decyzję. Mam nadzieję, że w miarę szybko wrócimy do normalności i z towarzyszącą do tej pory pasją biegaczy i organizatorów realizować będziemy kolejne biegi niepodległościowe.
Drodzy państwo nie chcemy jednak byście 11 listopada 2020r. czas spędzili siedząc w domu. Mam nadzieję, że w dniu Narodowego Święta Niepodległości będziemy mogli wychodzić na dwór (pole). Serdecznie zachęcam do aktywności fizycznej w tym dniu poprzez bieganie. Nie chcemy organizować biegów wirtualnych, ale zachęcamy do samodzielnego, przy zachowaniu reżimu sanitarnego przebiegnięcia 11 listopada 1 mili (1609m), lub 10 km na własnych trasach. Uczcijmy jak co roku w Goleniowie ten dzień na biegowo i tym razem w zabawowej formie. Tradycji niech się stanie zadość – biegajmy w tym dniu. Wszystkich, którzy samodzielnie zrealizują część naszej tradycji (świętowania na biegowo) prosimy o przekazanie swoich danych, czasu i jakiegoś zabawnego zdjęcia na nasz adres mailowy. Stworzymy odpowiednią listę (nie klasyfikację) i galerię zawodników, którzy w ten sposób pobiegli w tegorocznej Goleniowskiej Mili Niepodległości.
W wyniku nie przeprowadzenia naszych biegów w tradycyjnej formie informuję wszystkich zgłoszonych zawodników o dwóch możliwościach związanych z wniesionym wpisowym:
1. zwrot wniesionego wpisowego na Państwa konto bankowe.
2. przepisanie wpisowego na Biegi Niepodległościowe, które zorganizujemy w 2021 roku.
W przypadku podjęcia decyzji proszę o informację mailową na adres Ośrodka Sportu i Rekreacji w Goleniowie osir@osir.goleniow.pl z podaniem wszystkich danych niezbędnych do realizacji Państwa decyzji.
A.Łukasiak
Dyrektor OSiR Goleniów.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!